Pradinis Naujienos Jaunųjų talentų popietė „Skambančių pasakų šalyje“ - dovana Vilkijos pagyvenusiems žmonėms

Jaunųjų talentų popietė „Skambančių pasakų šalyje“ - dovana Vilkijos pagyvenusiems žmonėms

Jaunųjų talentų popietė „Skambančių pasakų šalyje“
Jaunųjų talentų popietė „Skambančių pasakų šalyje“

Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo. Gamtos virsmas tarsi simbolizuoja žmogaus gyvenimą. Žmogaus gyvenimas keičiasi kaip ir metų laikai: pavasaris - vaikystė, vasara - jaunystė, ruduo - branda ir žiema - senatvė... Ir kiekvienas iš jų savotiškai gražus, įdomus ir prasmingas savo atradimais, darbais, sukaupta išmintimi...

„Spalį, minėdami pagyvenusių žmonių mėnesį, lenkiame galvas prieš Jus, mielieji, gėrimės Jūsų brandžiu sielos grožiu, širdies dosnumu ir vidine ramybe...“ - tokiais padėkos žodžiais į susirinkusias senoles kreipėsi renginio vedėja - vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė. Kūrybines idėjas puoselėja ne tik pagyvenę žmonės, jaunimas, bet ir tokie vaikai kaip Nortė ir Mėta.

Mažoji Mėta Samulytė, kuriai yra tik šešeri, bibliotekoje vykusios popietės metu susirinkusiems pristatė savo pirmąją išleistą pasakų knygelę „Mėtos pasakėlės“. 

Antroji popietės viešnia - daugybe talentų apdovanota pianistė ir tapytoja Nortė Karaliūtė. Nortė tą popietę susirinkusiems pristatė savo pirmąją tapybos darbų parodą „Žvilgsnis aplink“, kurioje eksponuojama dešimt geriausių autorės darbų, sukurtų per pastaruosius ketverius metus. Savo meninę programą užbaigė muzikine dovana senoliams - pianinu atliko keletą muzikinių kūrinių. Jaunoms ir talentingoms renginio dalyvėms kūrybinio įkvėpimo ir drąsos linkėjo Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas - Jonas Gurskas.

Jaunosios menininkės dar turi augti, įgyti patirties ir žinių, bet pirmasis žingsnis jau žengtas. Renginio dalyviai sužavėti jaunųjų menininkių talentu linkėjo mergaitėms brandinti kūrybos kibirkštėlę, o tėveliams ir seneliams nestokoti jėgų ir ištvermės, padedant keliauti jauniesiems talentams kūrybiniais keliais, padedančiais pasiekti menines aukštumas.

Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Jolanta Bačėnienė