Pradinis Naujienos Moterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekoje

Moterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekoje

Moterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekojeMoterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekojeMoterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekoje
Moterų savirealizacijos užsiėmimai Ringaudų bibliotekoje

Ringaudų bendruomenės moterys susirinkusios į biblioteką maloniai ir jaukiai praleidžia darganotus rudens vakarus, dalyvaudamos tęstiniuose „Moterų savirealizacijos“ užsiėmimuose, kuriuos veda psichologė, sertifikuota bibliodramos ir pokalbių grupių vadovė - Žydrutė Davičikaitė.

Abejonių, nesėkmių ir silpnybių turime visi. Galvoti ir kalbėti apie tai nėra malonu, bet labai svarbu ir naudinga. Kaip teigia užsiėmimų grupės vadovė - Ž. Davičikaitė, į sunkumus pažvelgti naujai galima tada, kai jautiesi išgirstas ir suprastas.

Antrame susitikime savirealizacijos užsimimų dalyvės piešė fraktalus, kurių piešimo nauda yra dvejopa - fraktalai naudojami gilesniam savęs pažinimui, kūrybingumo, meninės saviraiškos skatinimui bei atsipalaidavimui ir įtampos nuėmimui.

Su lektore Žydrute Davičikaite susitiksime šiais metais dar du kartus. Sekantys užsiėmimai vyks lapkričio ir gruodžio mėnesiais, tad kviečiame visus, norinčius geriau pažinti save ir išmokti išlaisvinti savo kūrybingumą dalyvauti Ringaudų bibliotekoje organizuojamuose Moterų savirealizacijos užsiėmimuose.

Ringaudų bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
Vilija Mitkuvienė