Pradinis Naujienos Turiningo laisvalaikio mėgėjai kviečiami į Ežerėlio biblioteką

Turiningo laisvalaikio mėgėjai kviečiami į Ežerėlio biblioteką

Turiningo laisvalaikio mėgėjai kviečiami į Ežerėlio biblioteką
Turiningo laisvalaikio mėgėjai kviečiami į Ežerėlio biblioteką

Kai už lango lyja lietus ir šėlsta vėjas, Ežerėlio bibliotekoje šilta ir jauku. Čia užsukęs tiek mažas, tiek ir suaugęs laisvalaikį praleis iš tiesų turiningai. Bibliotekoje besilankantys suaugusieji čia mėgsta skaityti knygas, diskutuoti. Vaikai, mėgstantys aktyvesnį laisvalaikį, noriai renkasi stalo žaidimus, piešimo ir kitus kūrybinius užsiėmimus. Bibliotekoje nuolat besilankantys robotikos entuziastai jau ne pirmus metus dalyvauja bibliotekoje vykstančiuose neformalaus ugdymo „Lego robotikos“ užsiėmimuose, kurių metu mokosi programuoti robotus.

Įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Inovacijų keliu: atrask, išbandyk ir tobulėk“,  viešojoje bibliotekoje ir 6 jos padaliniuose vyksta  „Lego robotikos“ užsiėmimai, kuriuose moksleiviai ne tik konstruoja „Lego Mindstrom EV3“ robotus, bet ir mokosi juos programuoti. Uždavinys iš tiesų nelengvas, tačiau galimybė dalyvauti robotų varžybose ir noras išmokti programuoti padeda nugalėti visus sunkumus. Šio projekto dėka moksleivius kvietėme aktyviai dalyvauti ir kūrybinių darbų konkurse „Išmanusis miestas“, kurio dalyviai naudodamiesi kompiuterine programa „Minecraft“ turėjo suprojektuoti savo miestelį. Ir tai dar ne visos bibliotekoje vykstančios edukacijos, skirtos vaikams!

Ne tik moksleivius, bet ir suaugusius, besidominčius miestelio istorija ir norinčius geriau pažinti Ežerėlio miestelyje esančias lankytinas vietas, kviečiame pasinaudoti Ežerėlio bibliotekos virtualiu pažintiniu turistiniu maršrutu „Ežerėlio lankytinos vietos“, sukurtu panaudojant „Actionbound“ programėlę. Tai ne tik galimybė geriau pažinti savo krašto vietoves, bet ir lankydami maršrute numatytus objektus puikiai praleisite laiką.

Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Roma Mickevičienė