Pradinis Naujienos Vasaros skaitymų užbaiga Raudondvario bibliotekoje

Vasaros skaitymų užbaiga Raudondvario bibliotekoje

Vasaros skaitymų pabaigtuvės Raudondvaryje
Vasaros skaitymų pabaigtuvės Raudondvaryje

Rugsėjo 16 dieną Raudondvario bibliotekoje įvyko Vasaros skaitymų užbaiga „Kūrybiniais vasaros labirintais“. Renginio pradžioje dalyviams buvo pristatyti vasarą vykę garsiniai skaitymai ir pasidžiaugta gausiu dalyvių būriu.

Septyniuose garsiniuose skaitymuose dalyvavo net 117 biblioteką lankančių vaikų, kurių metu jie ne tik skaitė patys ar klausėsi skaitomų kūrinių, bet ir kūrė knygelę, tapė akvarele ant akmenukų, lipdė darbelius iš plastilino. Skaitymus rengti padėjo bibliotekos savanorės - moksleivė Laura Gabšytė ir aktorė Justina Kasiulytė.

Renginio metu savo kūrybos eiles skaitė ir mintimis apie kūrybą dalijosi bibliotekos lankytoja Jūratė Dvareckienė, apie studijas Japonijoje ir kelionę po Azijos šalis pasakojo Vytauto Didžiojo universiteto studentė Aistė Daubaraitė.

Kūrybingiausi ir aktyviausi Vasaros skaitymų dalyviai buvo apdovanoti knygomis, knygų skirtukais, ausinėmis: vaikų amžiaus grupėje - Aušra Petkutė, Emilis Sapkauskas, Domantas Sapkauskas, Laura Gabšytė, Kamilė Aniukevičiūtė, Aleksandra Ambrulaitytė už dalyvavimą „Skaitymo iššūkyje 2017", suaugusiųjų - Vytautas Balsevičius, Valdas Pilsudskis už fotografijas konkursui „Piliakalniai – mūsų identiteto dalis", Jūratė Dvareckienė už kūrybos skaitymus, Aistė Daubaraitė už pasidalijimą kelionių įspūdžiais.

Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vanda Žiūkienė