Naujienos

Turininga ir nuotaikinga vasara Batniavos bibliotekoje

Turininga ir nuotaikinga vasara Batniavos bibliotekoje

Vasara - atostogų metas. Tačiau bibliotekoms tai pats darbymetis, nes  prasidėjus moksleivių atostogoms reikia gerai pagalvoti kuo sudominti mažuosius ir vyresnius bibliotekos lankytojus. Šią vasarą Batniavos bibliotekoje vyko įvairūs edukaciniai užsiėmimai bei garsiniai knygų skaitymai.

Vasaros renginių ciklą pradėjome vaikų gynimo dienai skirtu piešinių ant asfalto konkursu. Kaip ir praėjusiais metais, Batniavos bibliotekos vasaros skaitymai neatsiejami nuo piešimo ant vandens (EBRU) užsiėmimų. Per šešis piešimo ant vandens užsiėmimus bibliotekoje apsilankė virš penkiasdešimt vaikų, nupiešta 46 piešiniai, perskaitytos dvi šimtuko vaikams ir Lietuvai knygelės - tai K. Kubilinsko „Bebenčiukas ir kvailutė" bei V. Žilinskaitės „Melagių pilis".

Liepos mėnesį, minėdami Piliakanių metus, surengėme dviračių žygį prie Jaučiakių piliakalnio. Prisimindami Dariaus ir Girėno skrydį per Atlantą, skaitėme ištraukas iš G. Sviderskytės knygos - „Darius ir Girėnas. Istorija ir legenda" ir gaminome lėktuvėlius iš skalbinių segtukų bei ledų pagaliukų. Vasaros skaitymų ir renginių ciklą Batniavos bibliotekoje užbaigėme skaitydami ištraukas iš V. Palčinskaitės knygos „Vaikų kambarys" ir klausydami to paties pavadinimo garsajuostę su mažaisiais Batniavos darželio auklėtiniais šokom, žaidėm, dainavom ir piešėm piešinius.

Tiesa, nors vasara - mažųjų laikas, tačiau nepamiršome ir suaugusiųjų. Bendradarbiaujant su Batniavos laisvalaikio centru suaugusius bibliotekos lankytojus kvietėme į sveikos gyvensenos užsiėmimų ciklą „Būk sveikas". Renginių metu vyko jogos užsiėmimai, pėdų mankšta, vaizdo medžiagos apie šiaurietišką ėjimą peržiūra, kurį po to buvo galima praktiškai išbandyti mokyklos stadione. Tarp daugybės  užsiėmimų vasara netruko prabėgti, bet ne mažiau įdomūs susitikimai laukia ir ateityje. Tad laukiame Jūsų bibliotekoje ir prasidėjus naujiems mokslo metams! 

Batniavos padalinio vyr. bibliotekininkė D. Mejarienė