Naujienos

„Vasaros skaitymo iššūkio“ finalas ir vasaros išlydėtuvės Ežerėlio ir Eigirgalos bibliotekose

„Vasaros skaitymo iššūkio“ finalas ir vasaros išlydėtuvės Eigirgalos bibliotekoje

Nuotaikinga vasara ir žaismingos „Skaitymo iššūkio“ varžytuvės Ežerėlio bibliotekoje

Ežerėlio bibliotekos skaitytojai - vaikai ir suaugusieji visą vasarą dalyvavo žaismingose „Skaitymo iššūkio“ varžytuvėse. Priėmusieji vasaros skaitymų iššūkį bibliotekos lankytojai skaitė knygas ir įvykdę dešimt su skaitymu susijusių užduočių tarpusavyje varžėsi dėl nugalėtojo titulo.

Ežerėlio bibliotekoje vasaros skaitymo varžytuvėse dalyvavo 38 skaitytojai, kurie per vasarą perskaitė 185 knygas. Suaugusiųjų skaitytojų amžiaus grupėje greičiausiai dešimt užduočių įveikė šios skaitymų varžytuvių dalyvės: Loreta Pažusytė ir Valė Raudžiuvienė, vaikų amžiaus grupėje - Raminta Vedegytė ir Mantas Vedegys. Sveikiname nugalėtojus!

Vasara Eigirgalos bibliotekoje

Paskutinę vasaros dieną į Eigirgalos biblioteką palydėti vasaros susirinko jaunieji bibliotekos bičiuliai, kuriems užsiėmimai bibliotekoje - neatsiejama vasaros pramogų dalis. Per vasarą bibliotekoje suorganizuota daugybė įvairių edukacinių užsiėmimų: vyko garsiniai knygų skaitymai, priėmusieji „Vasaros skaitymo iššūkį“ dalyvavo nuotaikingose skaitymo varžytuvėse, o mėgstančius piešti moksleivius visą vasarą kvietėme į tapybos ant vandens užsiėmimus. Skaitytojų tarpe buvo ir tokių, kurie į biblioteką atvykdavo norėdami puikiai praleisti laisvą laiką, tad dažniausiai čia susirinkę moksleiviai žaisdavo stalo žaidimus.

Rugpjūčio 31-ają dieną palydėti vasaros į biblioteką sugužėję jaunieji skaitytojai dalinosi atostogų įspūdžiais ir kalbėjo apie rugsėjo 1-ąją. Vaikai pasižadėjo, kad ir prasidėjus naujiems mokslo metams toliau lankysis bibliotekoje ir skaitys daug knygų. Knygos ugdo kūrybiškumą, gerina loginį mąstymą, išplečia akiratį, tad skaitykime, mokykimės ir tobulėkime kartu su knyga!

Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Mickevičienė
Eigirgalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Venslovienė