Naujienos

Liepos mėnesio atgarsiai Saulėtekio bibliotekoje

Liepos mėnesio atgarsiai Saulėtekio bibliotekoje

Liepos mėnesį Saulėtekio biblioteka pasitiko kūrybine popiete, skirta valstybės dienai paminėti. Jaunieji bibliotekos skaitytojai dalyvavo piešinių konkurse „Kaip aš įsivaizduoju lietuvišką tautinį kostiumą bei juostą“.

Visą vasarą bibliotekoje vyksta daugybė įvairių renginių, skirtingų savo turiniu ir forma. Organizuojame vaikams ir jaunimui skirtas dėlionių dėliojimo, kryžiažodžių sprendimo varžybas, piešiame ir kuriame koliažus, priėmę vasaros skaitymų iššūkį aktyviai skaitome knygas ir dalyvaujame garsiniuose vasaros skaitymuose. Per du vasaros mėnesius su skaitytojais jau spėjome perskaityti net kelis kūriniai iš R. Kuncaitės „Gandriuko Kuko kelionės po Lietuvą“ knygos. Su skaitytojais skaitydami minėtos autorės kūrinius: „Prienai: trys varlės ant Napaleono kepurės ir paslaptingi sklandytuvai“, „Birštonas: stebuklingas vanduo ir išgelbėta voverytė. Kurortas ant reikšmingo piliakalnio, kuris vadinosi - Vytauto kalnu“, mintimis aplankėme Prienus, Birštoną ir kitus Lietuvos žymius miestus ir miestelius.

Ypač džiaugiamės šią vasarą bibliotekoje sulaukę dviejų šaunių savanorių iš Vilkijos gimnazijos - tai vienuoliktokės Rimantės Sinkevičiūtės ir Dianos Kulitaitės, kurios įdomiai ir kūrybingai pravedė nuostabią popietę Saulėtekio bibliotekos lankytojams. Vaikai kūrė šviestuvus, aplikacijas, dažė akriliniais dažais, karpė, klijavo ir lipdė įvairius darbelius. Dėkojame vasarą bibliotekoje dirbusioms savanorėms ir tikimės, kad kitą vasarą dar kartą sugrįš į biblioteką.

Saulėtekio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Gutijera Steponaitienė