Pradinis Naujienos Rankų darbo popieriaus su gėlių žiedais gamyba bibliotekoje

Rankų darbo popieriaus su gėlių žiedais gamyba bibliotekoje

Edukacija bibliotekoje
Edukacija bibliotekoje

Liepos 25 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko „Garliaviečių“ klubo Olego Karavajevo studijos edukacija „Rankų darbo popieriaus su augalų žiedais gamyba“, kurią vedė dailininkė Kristina Guntulienė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė.

Edukacijos tikslas buvo atskleisti ir ugdyti vaikų kūrybinį potencialą, skatinti Garliavoje gyvenančių vaikų kūrybiškumą ir jų dalyvavimą kultūrinėse veiklose, padėti vaikams atrasti save, ugdyti bendravimo ir meninius gebėjimus, skatinti vaikų patriotiškumą, atkreipti jų dėmesį į artėjantį Lietuvos šimtmetį. Vaikai edukacijoje iš popierinių servetėlių ir džiovintų gėlių žiedų bei lapų gamino rankų darbo popierių. Edukacijoje dalyvavo vaikai ir jų mamytės. Dalyviams padėjo ir konsultavo dailininkė Kristina Guntulienė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė.

Ši edukacija - tai projekto „Knygos menas bibliotekoje“ dalis. Projektas vyks iki šių metų gruodžio mėn. ir pakvies vaikus į įvairias edukacijas: edukaciją „Skaitantys pirštai", kurioje vaikai galės susikurti savo knygeles Brailio raštu; į dar tris ekologines dirbtuves visame Kauno rajone, dirbtuvėse vaikai galės pasigaminti ekožvakių; į tapybos ant vandens edukacijas devyniuose Kauno rajono miesteliuose; į dar keturias Olego Karavajevo dailės studijos edukacijas vaikams Garliavoje. Edukacijos nemokamos. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Projektas „Knygos menas bibliotekoje“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Neringa Klimauskienė