Pradinis Naujienos Zapyškio bibliotekoje - nuotykinės lenktynės ir kūrybinė popietė šeimoms „Meno galia“

Zapyškio bibliotekoje - nuotykinės lenktynės ir kūrybinė popietė šeimoms „Meno galia“

Kūrybinė popietė šeimoms „Meno galia“
Kūrybinė popietė šeimoms „Meno galia“

Zapyškio bibliotekoje nuotykinės lenktynės su „Expedicija“

Jau tampa tradicija, kad kiekvieną vasarą nuotykines lenktynes ir įvairias pramogas vaikams ir jaunimui organizuojančios įstaigos „Expedicija“ komanda apsilanko Zapyškio bibliotekoje.

Liepos 15 dieną firmos „Kavos draugas“ atstovai iš Kauno dalyvavo „Expedicijos“ organizuotose nuotykinėse lenktynėse, kurių metu viena iš dalyviams skiriamų užduočių vyko Zapyškio bibliotekoje. Lenktynių dalyviai bibliotekoje atlikinėję „Expedicijos“ komandos parengtas užduotis buvo itin originalūs ir kūrybingi. Džiaugiamės lenktynių dalyvių sėkme ir  jų apsilankymu mūsų bibliotekoje, juk kiekvienas susitikimas - tai nauja patirtis ir naujas nuotykis. Dėkojame „Expedicija“ vadovui Skirmantui Paukščiui už bendradarbiavimą ir išsiskiriame tikrai neilgam - tik iki kitų lenktynių.

Kūrybinė popietė šeimoms „Meno galia“

Nesvarbu kokia bebūtų meno šaka: muzika, šokis, dailė, poezija, kino filmo ar galerijos stebėjimas - visos šios veiklos tikra atgaiva mūsų sielai. Skatinant šeimų bendradarbiavimą liepos 14 dieną Zapyškio bendruomenę kvietėme į kūrybinę popietę visai šeimai - „Meno galia“. Zapyškio bibliotekos kiemelyje vykusios popietės metu klausantis poezijos ir gamtos garsų, pasinėrėme į spalvų žaismą ant drobės; kartu su jaunaisias popietės dalyviais piešėme ant asfalto ir akmenų bei skaitėme knygeles apie augalų naudą žmogui. Kol su vyresniais popietės dalyviais rinkome liepžiedžius, mažiuosius šventės dalyvius kvietėme leisti muilo burbulus. Žaisdami įvairius žaidimus pertraukėlių metu gaivinomės šalta arbata ir skanavome sausainių. Popietė praleista bibliotekoje prabėgo nepastebimai greitai: įvairios atrakcijos ir turiningos veiklos, nuostabi draugija ir nuo veidų nedingstančios šypsenos tik patvirtina, kad tokios šventės labai reikalingos. Bendros veiklos ir pomėgiai suartina šeimas ir telkia bendruomenę. Tad kviečiame šeimas aktyviai dalyvauti visą vasarą bibliotekoje organizuojamuose renginiuose, o mes Jums padovanosime nepamirštamų įspūdžių!

Zapyškio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Elvina Čirkova