Pradinis Naujienos Vasaros skaitymai ir kitos nuotaikingos edukacijos vaikams Eigirgalos ir Lapių bibliotekose

Vasaros skaitymai ir kitos nuotaikingos edukacijos vaikams Eigirgalos ir Lapių bibliotekose

Vasaros skaitymai ir kitos nuotaikingos edukacijos vaikams Lapių bibliotekoje
Vasaros skaitymai ir kitos nuotaikingos edukacijos vaikams Lapių bibliotekoje

Vasara - nuostabus metų laikas: daug saulės, šilumos, džiaugsmo, o tuo pačiu daug laiko ir galimybių įdomiam ir turiningam laisvalaikio praleidimui. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliotekose visą vasarą vyksta daugybė smagių užsiėmimų, skirtų vaikams, paaugliams ir jaunimui.

Bibliotekos lankytojus, mėgstančius skaityti knygas, kviečiame aktyviai dalyvauti visą vasarą viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vykstančiuose vasaros skaitymuose, o priėmusieji „Vasaros skaitymų iššūkį“ ir įvykdę dešimt su skaitymu susijusių įdomių užduočių, kviečiami varžytis vasaros skaitymų varžytuvėse.

Moksleiviams, besidomintiems naujomis informacinėmis technologijomis ir didžiąją savo laisvo laiko dalį praleidžiantiems prie kompiuterio, siūlome išbandyti daugybę inovatyvių veiklų: vaikus ir jaunimą visą vasarą kviečiame aktyviai dalyvauti viešojoje bibliotekoje ir 6 jos padaliniuose vykstančiuose neformalaus ugdymo „Lego robotikos“, darbo su „Minecraft“ ir „Actionbound“ programomis edukaciniuose užsiėmimuose.

Eigirgalos biblioteka visą vasarą kviečia jaunuosius skaitytojus į bibliotekoje vykstančius garsinius vasaros skaitymus bei tapybos ant vandens užsiėmimus.

Lapių biblioteka birželio mėnesį jaunuosius bibliotekos lankytojus kvietė pasidalinti perskaitytų knygų įspūdžiais ir žinutę apie labiausiai patikusią knygą perteikti ne žodžiu, o vaizdu - t.y. nupiešti labiausiai patikusį knygos personažą arba perteikti knygos turinį piešiniu. Populiariausias moksleivių tarpe perskaitytos knygos personažas buvo Kakė Makė, bet buvo ir kitų bandymų - kaip antai kompiuterinių žaidimų personažais virtę knygų ir filmų herojai - kempiniukas ir kiti. Fantaziją buvo sunku išreikšti popieriuje, tad piešdami piešinius jaunieji menininkai ypač gilinosi į kūrybinį procesą. Gražiausiai piešiančia užsiėmimo dalyve buvo pripažinta trečiokė Roberta Putriūnaitė, kuri drąsiai liejo spalvas ir prisipažino, kad savo ateitį planuoja susieti su daile, nes labiausiai jai patinka skaityti knygas ir piešti.

Visi viešojoje bibliotekoje ir jos padalinių bibliootekose vykstantys užsiėmimai yra nemokami, tad maloniai kviečiame vaikus ir jaunimą vasarą atvykti į biblioteką, kurioje kiekvienas lankytojas ras sau mėgstamą veiklą ir turiningai praleis laisvalaikį!

Eigirgalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D.Venslovienė 
Lapių bibliotekos vyr. bibliotekininkė J. Žebrauskienė