Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje - Tarptautinė vaikų gynimo diena

Viešojoje bibliotekoje - Tarptautinė vaikų gynimo diena

Viešojoje bibliotekoje - Tarptautinė vaikų gynimo diena
Viešojoje bibliotekoje - Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Skausmu aprūpins pats gyvenimas, mūsų pareiga - kurti džiaugsmą“ (Paulo Coelho)

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje paminėta 67 - oji Tarptautinė vaikų gynimo diena. „Vaikai - gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...“ (A. Baltrūnas). Šios dienos renginių tikslas suteikti vaikams galimybę tobulėti informacinių technologijų srityje, smagiai ir žaismingai praleisti laiką su draugais, bei priminti visuomenei apie būtinybę saugoti, gerbti ir mylėti vaikus, kurie yra mūsų visų ateitis.

Birželio 1 d. kūrybiniame ir meniniame IT užsiėmime „Pasitinkant vasarą“, naudojant dvimatę kompiuterinę animacinę programėlę, vaikai kūrė vasariškas animacijas vandenyno dugne, programavo žaidimą - pasivaikščiojimą klaidžiu vasaros labirintu.

Birželio 2 d. su jaunaisiais „Lego robotikos“ entuziastais ir robotikos būrelio vadovu - Š. Ašmantu vykome į parodomąsias robotukų varžybas „Lego robotų varžybos ir virtuali realybė“, vykusias Kauno miesto savivaldybės V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje. Čia vaikai turėjo galimybę pademonstruoti ir papasakoti kitiems, kaip veikia jų sukonstruoti ir užprogramuoti robotukai. Be to, išbandėme virtualios realybės akinius, varžėmės kas greičiau ir geriau atliks kūrybines bibliotekos darbuotojų parengtas užduotis.

Visi smagiai, linksmai ir turiningai praleidome laiką. Lai kiekvienas jaunas žmogutis būna apsuptas didele meile. Rūpinkimės vienas kitu, kurkime džiaugsmą, kad žemė būtų gražiausia vieta gyventi visiems.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Ž. Kazakevičienė