Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje inovatyvios veiklos - nuo robotų iki virtualios realybės!

Viešojoje bibliotekoje inovatyvios veiklos - nuo robotų iki virtualios realybės!

Viešojoje bibliotekoje inovatyvios veiklos - nuo robotų iki virtualios realybės!
Viešojoje bibliotekoje inovatyvios veiklos - nuo robotų iki virtualios realybės!

Vasara - atostogų metas. Vaikus, jaunimą ir suaugusius kviečiame dalyvauti viešojoje bibliotekoje vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose su naujomis technologijomis! 

Pažink Garliavos rajono vietoves su interaktyviu žaidimu „Actionbound“.

Jei domitės Garliavos istorija, kultūriniais paminklais, mėgstate vaikščioti, pažinti nematytas ar senai užmirštas savo miesto vietas, o gal esate savo miestelio žinovas - Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia Jus susipažinti su virtualiu turistiniu maršrutu, sukurtu panaudojant interaktyvų žaidimą „Actionbound“. Užsiėmimai moksleiviams viešojoje bibliotekoje vyksta pirmadieniais nuo 14 val., jaunimui ir suaugusiems - ketvirtadieniais nuo 15 val. Tai pirmas bandymas Kauno rajone į virtualią erdvę perkelti Kauno rajono vietovių sukaupto turizmo ir kraštotyros (gamtos, kultūros, istorijos paminklų) lobyną per jaunimo mėgstamą kompiuterinį žaidimą. Projekto vykdytojų sukurti pažintiniai maršrutai pagal 2017 metų Lietuvos Kultūros tarybos dalinai finansuotą bibliotekos projektą - „Inovacijų keliu: atrask, išbandyk ir tobulėk“. 

Nuo robotų iki virtualios realybės

Visus, išsiilgusius pramogų ir norinčius pasinerti į stebuklingą skaitmeninį pasaulį, kviečiame antradieniais 15 val. į viešojoje bibliotekoje organizuojamas virtualios realybės edukacinių žaidimų popietes. Vieną minutę buvęs bibliotekoje, kitą - atsidursite visiškai kitoje vietoje ir laike. Mat, kur bepasuktum galvą ir bepažvelgtum, pasaulį matysi 360 laipsnių kampu. Su virtualios realybės akiniais patirsi neišdildomų įspūdžių: kartu su delfinais ar rykliais nardysi mėlynoje vandenyno gelmėje arba beprotišku greičiu leisiesi linksmaisiais kalneliais! 

Mėgstančių projektuoti, statyti ir kurti įvairias konstrukcijas trimatėje žaidimo erdvėje pirmadieniais 14 val. laukiame viešojoje bibliotekoje organizuojamuose „Minecraft“ užsiėmimuose. Padedami kompetentingų specialistų projektuosite virtualius pasaulius ir mokysitės sukurti virtualų miestelį! Vaikus ir jų tėvelius, besidominčius robotika, trečiadieniais ir penktadieniais 14 val. viešojoje bibliotekoje vykstančiuose robotikos užsiėmimuose supažindinsime su Lego robotais ir išmokysime juos programuoti, o atkakliausius užsiėmimų dalyvius kviesime dalyvauti organizuojamose robotų varžybose.  Pažink, kurk ir pramogauk kartu su mumis!