Pradinis Naujienos Konkursas „Atsakingas skaitytojas“

Konkursas „Atsakingas skaitytojas“

Elektronikos platintojų asociacija (EPA) skelbia konkursą „Atsakingas skaitytojas“.

Kviečiame į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką (Vytauto g. 21, Garliava) atnešti senas baterijas ir neveikiančią ar nenaudojamą smulkiąją elektroninę techniką (mobiliuosius telefonus, plaukų džiovintuvus, lygintuvus, elektrinius virdulius ar elektronines detales turinčius žaislus ir kt. elektroninius prietaisus). Taip pat bibliotekoje galite registruotis NEMOKAMAM stambios elektros technikos (šaldytuvų, skalbimo mašinų, dulkių siurblių ir kt. prietaisų) išvežimui iš Jūsų namų.

Registracija atliekų išvežimui iš namų: Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21,Garliava) tel.: (8-37) 551794 arba el.p.: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . Registracijos būdu iš namų paimtos elektronikos atliekos bus vertinamos kaip surinktos bibliotekoje, o tai didina Jūsų bibliotekos šansus laimėti konkursą!

Trys daugiausia elektroninės technikos atliekų surinkusios bibliotekos bus apdovanotos knygomis už 500 eurų. Konkursas vyks iki šių metų pabaigos. Bibliotekos nugalėtojos bus renkamos kas tris mėnesius.

Rūšiuok atsakingai ir skaityk savo bibliotekoje naujausias knygas!