Pradinis Naujienos Šlienavos bibliotekoje - Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“

Šlienavos bibliotekoje - Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“

Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“
Danės Samušytės tapybos darbų paroda „Ir pavasaris, ir ruduo...“

Gegužės 15 dieną Šlienavos bibliotekoje vyko Danės Samušytės tapybos darbų parodos atidarymas. Parodos atidaryme dalyvavo viešnios iš tautodailininkų sąjungos ir A. Panemunės parapijos „Sinavado“ klubo kolektyvas, pasveikinęs parodos autorę skambiomis dainomis. Taip pat autorę sveikino giminės, Samylų kultūros centro ir bibliotekos darbuotojos. 

Parodoje eksponuojamų tapybos darbų autorė - Danė Samušytė kalbėdama apie atsiradusią aistrą tapyti buvo itin atvira: „Tapyti pradėjau visai netikėtai prieš tris metus, įkalbėta pabandyti klasės draugės. Pažintis su tapyba prasidėjo tautodailės studijoje „Versmės“ (vadovė G. Pasilauskienė). Kurdama savo darbus išbandžiau ir aliejinę tapybą, kuri man labai patiko, todėl ir likau prie jos. Asmeniškai man labiausiai patinka tapyti natiurmortus, pievas ir pamiškes prie upės ar ežero. Jaunystėje didžiausias pomėgis buvo keliauti po kalnus, tad dabar bandau nutapyti jų didybę ir natūralių formų grožį. Ateityje bandysiu daugiau tapyti gamtoje, paimprovizuoti laisvais, sodriais potėpiais“.

Parodos atidarymo dalyviai džiaugėsi galimybe susipažinti su gerbiamos D. Samušytės tapybos darbais ir linkėdami jai kūrybinės sėkmės laukia naujų parodų bibliotekoje.

Paroda Šlienavos bibliotekoje bus eksponuojama visą mėnesį, tad visus maloniai kviečiame apsilankyti ir pasigrožėti spalvingais ir vasariškais tapybos darbais! 

Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Grušienė