Pradinis Naujienos Tautodailininkės Elenos Modestos Pocienės tapybos darbų parodos atidarymas Šlienavos bibliotekoje

Tautodailininkės Elenos Modestos Pocienės tapybos darbų parodos atidarymas Šlienavos bibliotekoje

Tautodailininkės Elenos Modestos Pocienės tapybos darbų paroda
Tautodailininkės Elenos Modestos Pocienės tapybos darbų paroda

Kovo 27 dieną Šlienavos bibliotekoje atidaryta tautodailininkės Elenos Modestos Pocienės tapybos darbų paroda. Parodos atidaryme didelis būrys susirinkusiųjų - tai gausi Šlienavos bendruomenė, dailės mėgėjai ir žmonės, norintys pabūti kartu su nuoširdumu spinduluojančia bei nuostabius darbus kuriančia tautodailininke. 

Tautodailininkei Elenai Modestai Pocienei nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė ir didelis būrys sveikintojų - parodos atidaryme dalyvavę viešnios iš tautodailinkų sąjungos ir A. Panemunės parapijos „Sinavado“ klubo kolektyvas, apdovanojęs parodos autorę skambiomis dainomis.

Elena Modesta Pocienė tapyti pradėjo 2011metais, būdama jau brandaus amžiaus. Po metų ji jau buvo priimta į tautodailininkų sąjungą. E. M. Pocienė lanko tautodailės studiją „Versmės“, įsikūrusią A. Panemunės Švč. Mergelės Marijos vardo parapijos klebonijoje (vadovė tautodailininkė Gražina Pasilauskienė), taip pat dažna viešnia ir „Piliuonos “ tautodailės studijoje (vadovė menotyrininkė Regina Juodžbalienė). Tautodailininkės E. M. Pocienės paveikslai eksponuojami įvairiose parodose. Pagrindinė tapybos tema - peizažas. Autorės darbai tapyti aliejumi dvelkia gyvumu, meile gamtai ir spalvai. Maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti eksponuojamą parodą!

Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Grušienė