Pradinis Naujienos Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Domeikavos bibliotekoje

Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Domeikavos bibliotekoje

Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Domeikavos bibliotekoje
Pasaulinės Žemės dienos minėjimas Domeikavos bibliotekoje
Žemė - mūsų namai

Klevas saldumu alsuoja,
Beržas sulą dovanoja,
Kad sveikatos nestokotum,
Meile žemei uždainuotum...

R. Endriukaitienė

Saulėtą ir pavasarišką kovo mėnesio popietę žemės dienai ir žemės valandai paminėti į Domeikavos biblioteką rinkosi poezijos mylėtojai, senjorų dainos klubo nariai, vyrų vokalinis ansamblis „Savi“ ir visi kiti, kurie su džiaugsmu atėjo pasitikti pavasario.

Domeikavos laisvalaikio salės organizatorė Ž. Jankauskaitė susirinkusiems priminė žemės dienos ir žemės valandos tradicijas ir jų sukūrimo istorijas bei papasakojo apie žmogaus vaidmenį saugant gamtos išteklius ir kuo svarbi žemės diena buvo mūsų senoliams.

Gražiausias savo kurtas eiles, skirtas žemei ir pavasariui skaitė mūsų poetai mėgėjai: Genovaitė Visockienė ir Jadvyga Adomaitienė. Alfreda Girdzijauskienė skaitė savo vyro - Gedimino Girdzijausko eiles. Skambiomis dainomis pavasarį pasveikino vyrų vokalinis ansamblis „Savi“ ( vadovas - Jonas Kalendra). Visų popietės dalyvių akį džiugino bibliotekoje eksponuojama pavasariška Genovaitės Marcinkevičienės ir jos anūkės Viktorijos piešinių paroda. Vyr. bibliotekininkės D. Launikaitytės pakviesti prie apskrito stalo nestokodami geros nuotaikos popietės dalyviai dalinosi smagiomis istorijomis ir savo patirtimis. Taip visi kartu simboliškai pasveikinome pavasarį!

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Dalė Launikaitytė