Pradinis Naujienos Kūrybiniai užsiėmimai vaikams Piliuonos bibliotekoje sulaukia vis didesnio bibliotekos lankytojų susidomėjimo

Kūrybiniai užsiėmimai vaikams Piliuonos bibliotekoje sulaukia vis didesnio bibliotekos lankytojų susidomėjimo

Kūrybiniai užsiėmimai vaikams Piliuonos bibliotekoje
Kūrybiniai užsiėmimai vaikams Piliuonos bibliotekoje

Sausio ir vasario mėnesiais Piliuonos bibliotekoje vykusius kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimus skyrėme EBRU meno terapijai - tapybai ant vandens. Tapyba ant vandens - tai būdas kūrybiškai pailsėti, nes piešdamas ant vandens vaikas atsipalaiduoja, tampa kur kas atviresnis, o pamatęs puikius rezultatus - šią veiklą mielai nori tęsti ir toliau.

Jaunieji bibliotekos lankytojai itin pamėgo bibliotekoje vykstančius tapybos ant vandens užsiėmimus, kurių metu puikiai įvaldę šią techniką nuolat stebindavo mus savo meniškais ir originaliais sukurtais piešiniais. Piešinių pripiešėme tikrai daug, todėl iš ne itin kokybiškai pasisekusių darbų sumanėme pagaminti proginius atvirukus.

Kovo mėnesį Piliuonos bibliotekos kūrybinės dirbtuvėlės skiriamos pasiruošimui Velykoms. Užsiėmimų metu naudodami kvilingo techniką iš siaurų popieriaus juostelių suksime įvairias formas ir klijuosime jas ant išpūstų kiaušinių lukštų ar putplasčio ruošinukų - kiaušinukų. Klijiuodami įvairius elementus kursime mielas velykines kompozicijas. Kiekvienas kūrybinių dirbtuvėlių dalyvis sukurtu Velykiniu darbeliu galės papuošti namus ar įteikti tai kaip mielą dovanėlę savo artimiesiems ar draugams.

Piliuonos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Marytė Naunčikienė