Pradinis Naujienos Babtų bibliotekos darbuotoja ištikima knygai ir kūrybai

Babtų bibliotekos darbuotoja ištikima knygai ir kūrybai

Babtų bibliotekos darbuotoja ištikima knygai  ir kūrybai
Babtų bibliotekos darbuotoja ištikima knygai ir kūrybai

Dirbdama Babtų miestelio bibliotekoje kartais mėgstu pasinerti į kūrybos gelmes ir sudalyvauti skelbiamuose literatūriniuose konkursuose. Antai žurnalas „Ta pati“ dažnai skelbia konkursus, kuriuose žurnalo skaitytojai kviečiami įvairiomis temomis pasidalinti savo mintimis, o įdomiausios istorijos autorių darbai spausdinami šio žurnalo tolimesniuose numeriuose.

Dalyvaudama žurnalo „Ta pati“ kūrybinės grupės skelbtame konkurse, kurio tema - „Ramybė ir nerimas“ Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danguolė Barkauskienė už atsiųstą originaliausią ir įdomiausią laišką tapo šio konkurso nugalėtoja. Kaip teigia šio straipsnio autorė, rašė apie tai, ką jautė pati - apie nerimą, kurį kiekvienas iš mūsų esame patyrę. Tai jausmas, panašus į baimę, kuri dažnai kankina ne vieną iš mūsų. Ši nemaloni emocinė būsena, įspėjanti mus apie numanomus vidinius ir išorinius pavojus, priverčia sustoti ir apmąstyti savo tolimesnius veiksmus. Ir daug sudėtingiau, jei šis nerimas perauga į nuolatinę baimę ir tampa žalingu įpročiu, „griaunančiu“ mūsų sveikatą. Patarimais kaip įveikti šią būseną su skaitytojais dalinasi ir žurnalo „Ta pati“ naujausio numerio specialistai. Babtų vyr. bibliotekininkės teigimu, šis žurnalas - tai lyg terapija mūsų dvasiai, sielai, kūnui ir gyvenimui. „Žaviuosi jame aptariamomis temomis, todėl kiekvieną kartą gavusi naujausią šio žurnalo numerį perskaitau pati ir mielai rekomenduoju jį savo skaitytojams. Kartu su bibliotekos skaitytojais ir asmeniškai pati aktyviai dalyvaujame įvairiuose rengiamuose konkursuose ir ne kartą esame tapę jų nugalėtojais! Atsiliepdami į naujausio žurnalo kūrybinės grupės kvietimą, šį mėnesį vėl dalyvaujame skaitytojų geriausio laiško konkurse, kurio tema - „Jautrumas ir nejautra,“ - dalinasi savo mintimis D. Barkauskienė.

Energija trykštanti ir kūrybiniu polėkiu apdovanota Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė balandžio 1-ąją vyks į Skapiškį - Rokiškio rajono kultūros centro padalinį, kuriame pakviesta dalyvauti Paramos ir labdaros fondo „Baltasis balandis“ skelbto humoristinių eilėraščių konkurso „Humoro medis-2017“ baigiamąjame renginyje, kuriame autorė skaitys savo kūrybos eilėraščius „Pasauly greit viskas mainos, visų jau rankose mobilieji ......“.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danguolė Barkauskienė