Pradinis Naujienos Rytmetys su vaikų rašytoju Vytautu Račicku Ramučiuose

Rytmetys su vaikų rašytoju Vytautu Račicku Ramučiuose

Rytmetys su vaikų rašytoju Vytautu Račicku Ramučiuose
Rytmetys su vaikų rašytoju Vytautu Račicku Ramučiuose

Kovo 9 dieną Karmėlavos B. Buračo gimnazijos Ramučių skyriaus pradinukai skubėjo į kultūros centro salę susitikti su populiariu vaikų ir jaunimo rašytoju - Vytautu Račicku.

Rašytojo V. Račicko kūryba mėgstama ir skaitoma tiek vaikų, tiek jaunimo. Jau keletą metų iš eilės šio rašytojo knygos patenka į skaitomiausių knygų sąrašus, o per savo kūrybinį laikotarpį V. Račickas parašė 35 knygas. Susitikimo metu rašytojas buvo itin atviras ir nuoširdus pasakodamas apie save ir apie savo populiariausius kūrinius, prisimindamas jų atsiradimo istorijas. Tarp vaikų ir atvykusio svečio užsimezgė įdomus pokalbis. Rašytojas su vaikais diskutavo apie skaitymo naudą, nes skaitymas lavina vaizduotę, padeda pažinti mus supantį pasaulį, tobulina rašymo įgūdžius, moko raiškaus skaitymo.

Susitikimo metu rašytojas skaitė ištraukas iš knygos „Gyveno kartą Lukošiukas“ ir eilėraščių rinkinėlio „Natas Muntus - mano draugas“ bei susirinkusiems pristatė naujausią savo knygą - „Tetulė Ulė, septintoji šlepetė ir mafija“. Su didžiuliu susidomėjimu vaikai ne tik klausė rašytojo skaitomų ištraukų, bet ir pateikė rašytojui daugybę juos dominančių klausimų. Nenuostabu, kad po atviro, nuoširdaus ir kartu šmaikštaus knygos pristatymo nusidriekė ilga eilė renginio dalyvių, norinčių įsigyti naują V. Rašicko knygą su paties autoriaus autografu.

Ramučių bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
Vida Stavavojienė