Naujienos

Lietuvos Valstybės gimtadienis Babtų ir Zapyškio bibliotekose

 Lietuvos Valstybės gimtadienis Babtų bibliotekoje
„Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,
išaugusį iš pelenų, kaip savo rūpestį
didžiausią, kuriuo lyg vieškeliu einu“.

(Justinas Marcinkevičius)

Švęsti išradingai, šviesiai, džiugiai galima ne tik savo, bet ir tėvynės gimtadienį. Kiekvienais metais tuo įsitikiname vis labiau. Jau tapo tradicija švęsti šalies gimtadienį ir mūsų rajono bibliotekose.

Visą savaitę Zapyškio bibliotekoje bendradarbiaujant su mokykla buvo vykdoma pilietinė akcija, kurios metu vaikai kūrė įvairius suvenyrus, skirtus paminėti Kovo 11-ąją. Savo sukurtais darbeliais mokinukai noriai pasidalino su draugais ir Zapyškio bendruomenės nariais. Bibliotekoje pasitinkant Kovo 11-ąją eksponuojama leidinių paroda „Mano mylima Lietuva“.

Šventinės nuotaikos tvyrojo ir Babtų bibliotekoje, kurioje vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė visus bibliotekos lankytojus pakvietė į nuostabų renginį. „Gimiau laisvoj Lietuvoj!“ - šią frazę nuolat kartojau sau mintyse ir taip norėjosi daugybę kartų garsiai ištarti visiems girdint, ypač kai Babtų lopšelio-darželio vaikai skandavo :„SU GIMIMO DIENA, LIETUVA!“. Lietuvos gimtadienį pasitikome šventiškai: skambant lietuvių liaudies dainoms kartu su mažaisiais renginio dalyviais žaidėme žaidimus, mokėmės lietuviškų liaudies dainelių. 2017-aisiais, minint Tautinio kostiumo metus, pasipuošusi tautiniu kostiumu vyr. bibliotekininkė - D. Barkauskienė kartu su folklorinio ansamblio „Vėrupė“ nariais susirinkusiems dovanojo nuostabų muzikinį koncertą. SU GIMIMO DIENA, LIETUVA! 

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė D. Barkauskienė
Zapyškio bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Čirkova