Pradinis Naujienos Piliuonos biblioteka pavasarį pasitinka su nuostabiomis tautodailininkų parodomis!

Piliuonos biblioteka pavasarį pasitinka su nuostabiomis tautodailininkų parodomis!

Piliuonos bibliotekoje -  impozantiškos tautodailės parodos
Piliuonos bibliotekoje - impozantiškos tautodailės parodos

Vasario mėnesį lankytojų žvilgsnius traukė bibliotekoje eksponuojama Reginos Juodžbalienės vadovaujamos tautodailės studijos „Piliuona“ narių kūrybinių darbų paroda. Ryškiuose ir kontrastingomis spalvomis akį traukiančiuose darbuose juntama šiluma, kruopštumas ir gera energija.

Jubiliejinius metus pasitikusios tautodailės studijos narių darbų parodoje eksponuojama net 40 išskirtinių paveikslų. Ši paroda – tai nuoširdaus, jau 20 metų besitęsiančio bibliotekos ir tautodailės studijos bendradarbiavimo rezultatas.

Kovo 4 dieną Piliuonos bibliotekoje buvo atidaryta tautodailininkės Aldonos - Juzefos Katelienės personalinė tapybos darbų paroda. Parodos atidarymo metu autorė pasakojo apie savo gyvenimą ir kūrybą. Renginio dalyviai, kolegos tautodailininkai ir draugai sveikino tautodailininkę ir linkėdami jai kūrybinės sėkmės dovanojo drobių, teptukų ir dažų naujiems paveikslams kurti. Tautodailininkės Aldonos - Juzefos Katelienės paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo mėnesio pabaigos. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Piliuonos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Marytė Naunčikienė