Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje - Bernardo Brazdžionio kūrybos skaitymai

Domeikavos bibliotekoje - Bernardo Brazdžionio kūrybos skaitymai

 Bernardo Brazdžionio kūrybos skaitymai
Bernardo Brazdžionio kūrybos skaitymai
„Prieš šimtmečius įaugo mano šaknys šiton žemėn,
Ir šimtmečių juoda audra jų neišraus...“

(iš poeto B. Brazdžionio eilėraščio „Ąžuolas“)

Nuo vasario mėn. 16 d. iki kovo mėn. 11 d. Lietuvoje minimos Lietuvių kalbos dienos, o vasario pradžioje prieš 110 metų gimė lietuvių poetas - Bernardas Brazdžionis. Būtent šios dvi svarbios datos ir paskatino pasikviesti Domeikavos poezijos mylėtojus, senjorus ir neįgaliuosius į biblioteką.

Su didžiuliu susidomėjimu žiūrėjome dokumentinį filmą apie poeto sugrįžimą į atgimstančią Lietuvą, kuriame pats B. Brazdžionis pasakoja apie savo gyvenimą, kūrybą, pašaukimą, meilę ir ilgesį Tėvynei.

Po filmo peržiūros visi susirinkusieji dalijosi įspūdžiais apie filmą ir savo prisiminimais bei išgyvenimais, kuomet žengėme pirmuosius žingsnius į Nepriklausomą Lietuvą. Bernardo Brazdžionio eilėraščių skaitymas dar labiau sustiprino patriotinę, meilės kupiną dvasią savo tėviškei.

Šventinę popietę smagu buvo pristatyti ir dailininkės Genovaitės Marcinkevičienės naujausių tapybos darbų parodą „Tarp žiedų“. Nors už lango dar pilkos bundančio pavasario dienos, biblioteka skendi įvairių margaspalvių žiedų puokštėse!

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Dalė Launikaitytė