Pradinis Naujienos Vasario mėnesį rimtis ir susikaupimas Batniavos bibliotekoje

Vasario mėnesį rimtis ir susikaupimas Batniavos bibliotekoje

Vasario mėnesį rimtis ir susikaupimas Batniavos bibliotekoje
Vasario mėnesį rimtis ir susikaupimas Batniavos bibliotekoje

Vasario mėnesį Batnaivos bibliotekoje vyko daug labai svarbių, skirtingų minėtinų renginių. Vasario 9 d. bibliotekoje minėdami saugesnio interneto dieną kartu su vaikais žiūrėjome informacinius filmukus apie saugų elgesį internete, norintieji galėjo išmėginti jėgas bandydami įveikti žaidimą „Klaidūs interneto miškai“.

Minėdami vasario 16-ają visų Batniavos bendruomenės įstaigų atstovai lankėmės Paštuvos kapinėse ir pagerbėme čia palaidoto Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro J. Vailokaičio atminimą. Batniavos bibliotekoje eksponuojama ir vaikų piešinių paroda „Mūsų Lietuva", skirta Vasario 16-ajai. Parodą bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 11 d. savo balsą už Jums labiausiai patikusį piešinį galite atiduoti balsuodami Batniavos seniūnijos Faceook paskyroje - Batniavos seniūnijos bendruomenė.

Vasario 23 -osios popietę „Arbatos klubas“ kvietė paminėti gimtosios kalbos dieną ir lietuvių kalbos kultūros metus bei visus norinčius sudalyvauti viktorinoje „Žodis ne žvirblis...“.Viktorinos dalyvės turėjo įveikti 10 užduočių, o jų būta įvairių: ištaisyti netaisyklingus sakinius, sukurti 10 žodžių sakinį, kurio žodžiai prasidėtų ta pačia raide, paaiškinti tarmiškus žodžius ir pan. Tarmiškų žodžių spėlionės sukėlė daug šurmulio ir juoko, o pačia sunkiausia užduotimi buvo pripažinta teksto skaitymas žemaičių tarme iš knygos „ Cyrulielis“.

Batniavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danutė Mejarienė