Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje minime Lietuvių kalbos dienas

Viešojoje bibliotekoje minime Lietuvių kalbos dienas

Viešojoje bibliotekoje minime Lietuvių kalbos dienas
Viešojoje bibliotekoje minime Lietuvių kalbos dienas

„Maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti“ (Jonas Jablonskis)

2017 m. vasario 24 d. viešojoje bibliotekoje minėjome Lietuvių kalbos dienas. Turbūt kiekvienas sutiks, kad išsaugoti lietuvių kalbą ir kultūrą yra labai svarbu, bet dar svarbiau nepamiršti tų asmenybių, kurių dėka turime savo valstybinę kalbą. 

Prisidedant prie lietuvių kalbos sklaidos, stiprinant moksleivių lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją kartu su Garliavos Jonučių progimnazijos šeštos klasės mokiniais ir juos atlydėjusia mokytoja Birute Jasiukaitiene susiskirstę komandomis moksleiviai varžėsi tarpusavyje, kas greičiau atsakys į klausimus, paspausdami teisingus atsakymus planšetiniuose kompiuteriuose, taip pasitikrindami savo žinias apie ryškiausius lietuvių kalbininkus ir jų svarbą lietuvių kalbos iškilimui.

Antroje užsiėmimo dalyje moksleiviai apžiūrėjo Vaikų centre eksponuojamas Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Vaikų meno laboratorijos, Garliavos lopšelio - darželio „Obelėlė“ vaikų iliustracijų darbų parodas, žaidė įvairius žaidimus prie konsolės "XBOX“ priedo "Kinect“.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Ž. Kazakevičienė