Babtų bibliotekoje skiautinių paroda „Spalvų fiesta“

Babtų bibliotekoje Utenos skiautinių paroda „Spalvų fiesta“

Vasario 20 dieną į Babtų miestelio biblioteką atkeliavo darbai iš Utenos skiautininkių klubo: „Vorė“. Eksponuoti savo darbus bibliotekoje menininkus įkalbėjo Babtų kultūros centro dailininkė ir skiautininkė Rimutė Mikalauskienė. Parodoje eksponuojamų darbų tematika: „Metų laikai“ ir „Baltų ženklai“.

Tiesa, Rimutė Mikalauskienė mums jau pažįstama ir kaip nuostabios idėjos - eglutės iš 500 skiautinių žaislų įgyvendintoja. Šios menininkės kartu su visa Babtų bendruomene iš skiautinių sukurta eglutė pelnė Mieliausios eglutės Lietuvoje nominaciją. Šiuo metu visi ruošiamės skiautinių festivaliui: „Spalvų fiesta“, kuris vyks vasario 25 d. Babtų miestelio bibliotekoje. Renginio metu bus pristatyta ir skiautininkės iš Kauno Danutės Katkevičienės knygelė - „Kažkas gražaus..“.

„Žiūri į šiuos darbščiųjų rankų darbus ir negali atsigėrėti, kiek šilumos, meilės, kūrybos ir fantazijos juose. O kiek daug kantrybės reikėjo jų įgyvendinimui?“ - taip atsiliepia bibliotekos lankytojai, pamatę šiuos nuostabius darbus. Skiautinių paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo mėnesio pabaigos.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danguolė Barkauskienė