Pradinis Naujienos Babtų bibliotekoje skiautinių paroda „Spalvų fiesta“

Babtų bibliotekoje skiautinių paroda „Spalvų fiesta“

Babtų bibliotekoje Utenos skiautinių paroda „Spalvų fiesta“
Babtų bibliotekoje Utenos skiautinių paroda „Spalvų fiesta“

Vasario 20 dieną į Babtų miestelio biblioteką atkeliavo darbai iš Utenos skiautininkių klubo: „Vorė“. Eksponuoti savo darbus bibliotekoje menininkus įkalbėjo Babtų kultūros centro dailininkė ir skiautininkė Rimutė Mikalauskienė. Parodoje eksponuojamų darbų tematika: „Metų laikai“ ir „Baltų ženklai“.

Tiesa, Rimutė Mikalauskienė mums jau pažįstama ir kaip nuostabios idėjos - eglutės iš 500 skiautinių žaislų įgyvendintoja. Šios menininkės kartu su visa Babtų bendruomene iš skiautinių sukurta eglutė pelnė Mieliausios eglutės Lietuvoje nominaciją. Šiuo metu visi ruošiamės skiautinių festivaliui: „Spalvų fiesta“, kuris vyks vasario 25 d. Babtų miestelio bibliotekoje. Renginio metu bus pristatyta ir skiautininkės iš Kauno Danutės Katkevičienės knygelė - „Kažkas gražaus..“.

„Žiūri į šiuos darbščiųjų rankų darbus ir negali atsigėrėti, kiek šilumos, meilės, kūrybos ir fantazijos juose. O kiek daug kantrybės reikėjo jų įgyvendinimui?“ - taip atsiliepia bibliotekos lankytojai, pamatę šiuos nuostabius darbus. Skiautinių paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo mėnesio pabaigos.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danguolė Barkauskienė