Pradinis Naujienos Mus visus Lietuva augina

Mus visus Lietuva augina

Mus visus Lietuva augina
Mus visus Lietuva augina

Žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje nusimato daug lietuviams svarbių švenčių – Vasario 16-oji, Užgavėnės, Kaziuko mugė, Kovo 11-oji.

Tai puiki proga per pačių vaikų patyrimą ugdytis pilietiškumą ir tautiškumą, geriau pažinti savo gimtąją šalį. Todėl su darželinukų grupe ,, Boružėlės" vaikais, auklėtoja Rita ir auklėtojos padėjėja Livija, bibliotekoje suruošėme rytmetį - ,, Mano gimtinė – Lietuva".

Biblioteka vaikučius pasitiko pasipuošusi Lietuvos valstybės simboliais: vėliava, herbu. Nors vaikų amžius nuo 4 iki 5 metų, bet jie jau žino kad Lietuvos prezidentė – Dalia Grybauskaitė, ant žirgo sėdi Vytis, kokios spalvos sudaro Lietuvos vėliavą.

Kalbėjome apie Lietuvos gamtos grožį, žymius žmones, banguojančią Baltijos jūrą, Lietuvos miestus. Ir kiekvienas vaikas pasakė, kad jie į biblioteką atėjo paminėti artėjančios , visai Lietuvai brangios šventės Vasario 16 – osios, Lietuvos nepriklausomybės dienos.

Pabaigoje vaikučiai pūtė įvairiaspalvius balionus, atrinkę balionų spalvas, kaip ir Lietuvos vėliavos, surišę į vieną krūvelę išžygiavo į mokyklą-darželį.

Rokų padalinio vyr. bibliotekininkė
Irena Petriškienė