Pradinis Naujienos Renkame metų knygą vaikams Pagynėje

Renkame metų knygą vaikams Pagynėje

Renkame metų knygą vaikams Pagynėje
Renkame metų knygą vaikams Pagynėje

Pagynės biblioteka jau antrus metus iš eilės teikia paraišką dalyvauti „Metų knygos" rinkimuose ir laimi knygų komplektą vaikams.

Šių metų renginių ciklų tikslas kelti lietuvių grožinės literatūros skaitomumą mažoje gyvenvietėje, kurti draugiškesnius santykius tarp įvairaus amžiaus vaikų, mažinti socialinę atskirtį ir patyčias tarp gerai ir blogai besimokančiųjų, plėsti vaikų žodyną, lavinti skaitymo ir bendravimo įgūdžius. Renginiai vyko visą sausio.

Pirmiausiai perskaitėme visas penketuko knygas ar jų ištraukas vieni kitiems bibliotekoje, tada vyko įvairios kūrybinės dirbtuvės. Kūrėme žvaigždžių aplikacijas pagal G. Morkūno „Traškančios žvaigždės", lipdėme ežiukus iš modelino pagal S. Paltanavičiaus „Maži ežiuko sapnai", tapėme ant akmenų naudojant rašalą ir markerius pagal A. Jurašiaus „Akmenukų pasakos".

Dar laukia pirmieji bandymai skaityti patiems mažiausiems „Mokausi skaityti kartu su meškiu ir žąsimi" (pagal N. Kovaliova „Meškis ir žąsis"), vaidinimai pagal J. Baltrukonytė „Filmukai" ir balsavimas internetu už labiausiai patikusią knygą.

Pagynės bibliotekos vyr. bibliotekininkė
G. Ščiukauskaitė