Pradinis Naujienos Kviečiame naudotis lietuviška teisine duomenų baze „Infolex“

Kviečiame naudotis lietuviška teisine duomenų baze „Infolex“

Informuojame, kad 2018 metais Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Čekiškės, Domeikavos, Ežerėlio, Kačerginės, Karmėlavos, Kulautuvos, Raudondvario, Vandžiogalos ir Vilkijos bibliotekų lankytojams suteikta prieiga suteikta prieiga prie Infolex paieškos sistemos, kurią sudaro tarpusavyje integruoti „Infolex. Teisės aktai“ ir „Infolex. Praktika“.

Abu šie teisės šaltinių registrai sudaro unikalią, vientisą, suderintą teisinės informacijos paieškos sistemą, kurioje galima:

• atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką;

• susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą;

• Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

Infolex teisinės informacijos duomenų baze galite naudotis viešosios bibliotekos periodikos skaitykloje ir Informacinių paslaugų skaitykloje, II a. bei padalinių bibliotekose. Dėl prisijungimo duomenų prašome kreiptis į skaityklos darbuotoją.