Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje - ir Walt Disney animacinių filmukų peržiūros

Viešojoje bibliotekoje - ir Walt Disney animacinių filmukų peržiūros

Viešojoje bibliotekoje vyksta Walt Disney animacinių filmukų peržiūrosViešojoje bibliotekoje vyksta Walt Disney animacinių filmukų peržiūros
Viešojoje bibliotekoje vyksta Walt Disney animacinių filmukų peržiūros
„Jeigu Jūs galite apie tai svajoti, tai Jūs galite tai padaryti“
(W. Disney)

2016 m. gruodžio 27, 28, 29 ir 30 dienomis bibliotekoje žiūrėjome „Walt Disney“ animacinius filmukus: „Moana“, „Išvirkščias pasaulis“, „Zootopia“, „Princesė ir varlius“.

Visą savaitę leidomės į užburiantį „Walt Disney“ animacinių filmukų pasaulį kartu su Vaikų dienos centro vaikais ir juos atlydėjusia Krizių centro vadove Onute Grabauskiene. Be to sulaukėme atvykstant mažųjų žiūrovų ir su savo tėveliais.

Walt Disney – JAV kino filmų prodiuseris, režisierius, scenarijų rašytojas, įgarsintojas, animatorius, vienas garsiausių pasakų kūrėjas vaikams. Yra įkūręs pramogų ir atrakcionų parką Disneyland'ą, kino filmų studiją „The Walt Disney Company", sukūrė vieną žinomiausių animacinių herojų Mickey Mouse, bei ančiuką Donaldą. Neabejotinai visi žino pasakas „Alisa stebuklų šalyje“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“ ir kt., kurias sukūrė ir paleido į platųjį pasaulį ne kas kita kaip Walt Disney, vedamas savo begalinio tikėjimo, užsispyrimo ir ryžto savo svajones paversti realybe. Svajokime, niekada nepasiduokime ir būsime laimingi!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka vyr. bibliotekininkė
Ž. Kazakevičienė