Pradinis Naujienos Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Kviečiame skaitytojus aktyviai dalyvauti Metų knygos rinkimuose!

Akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Tryliktą kartą vykstančiais knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

Knygų vaikams penketukas

Knygų paaugliams penketukas

Knygų suaugusiesiems penketukas

Poezijos knygų penketukas

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akciją „Metų knygos rinkimai“ inicijuoja Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija ir Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka.

Už labiausiai patikusią knygą visose kategorijose galima balsuoti iki 2018 m. vasario 18 d. interneto svetainėje metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt, elektroniniu paštu [email protected].lt arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01504 Vilnius.

Pasidalinkite savo įspūdžiais ir balsuodami pareikškite savo nuomonę apie perskaitytas knygas!