Naujienos

Piliuonos bibliotekoje šventinės kūrybinės dirbtuvėlės

Piliuonos bibliotekoje šventinės kūrybinės dirbtuvėlės

Jaunieji bibliotekos lankytojai itin pamėgo Piliuonos bibliotekoje vykstančius kūrybinių dirbtuvėlių užsiėmimus. Gruodžio mėnesį bibliotekoje vykusiuose EBRU meno tapybos ant vandens užsiėmimuose, kurių tematika buvo susijusi su didžiosiomis metų šventėmis, tapėme žiemos vaizdus ir mokėmės piešti snaiges.

Išmokę tapybos ant vandens atlikimo technikos jaunieji menininkai sukūrė nuostabių gamtos peizažų! Tapyba ant vandens - tai būdas kūrybiškai pailsėti. Piešdamas ant vandens vaikas atsipalaiduoja, tampa kur kas atviresnis, o pamatęs puikius rezultatus - šią veiklą mielai nori tęsti ir toliau. Anot specialistų, tapyba ant vandens tai ir savotiška terapija vaikams, nerimaujantiems dėl kūrinio rezultato. Juk tokio piešinio neįmanoma sugadinti, tad piešdami jie gali atsipalaiduoti ir susikoncentruoti į kūrybinį procesą.

Šį mėnesį bibliotekos lankytojai aktyviai dalyvavo ir žiemos kvilingo užsiėmimuose. Padedami bibliotekos darbuotojos iš siaurų popieriaus juostelių vaikai kūrė kalėdinius atvirukus, suko snaiges ir angeliukus, kurie netikėtai virto puikiomis dekoracijomis kalėdinei eglutei. Jau tradiciniais tapusius ir bibliotekos lankytojų itin pamėgtus kvilingo ir Ebru tapybos ant vandens užsiėmimus Piliuonos bibliotekoje tęsime ir kitais metais. Juk taip malonu pasidalinti savo žiniomis su kitais! 

Piliuonos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
M. Naunčikienė