Naujienos

Viešojoje bibliotekoje tęsiasi „Knygų Kalėdų“ ir „Metų knygos rinkimų 2016“ akcijos

Viešojoje bibliotekoje tęsiasi „Knygų Kalėdų“ ir „Metų knygos rinkimų 2016“ akcijos

2016 metų gruodžio 19 dieną Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos septintų ir aštuntų klasių moksleiviai su juos atlydėjusiomis matematikos mokytojomis: Silvija Dagiliene ir Roma Kuršvietiene dalyvavo viešojoje bibliotekoje vykusioje šventinėje edukacijoje.

Su užsiėmimo dalyviais kalbėjome apie  „Knygų Kalėdų“ akciją, populiariausias moksleivių tarpe perskaitytas knygas. Moksleiviai sužinojo daug įdomių faktų apie vieną gražiausių metų švenčių - Šv. Kalėdas ir sprendė linksmąjį kalėdinį kryžiažodį.

Guodžio 21 dieną viešojoje bibliotekoje Vaikų centre vyko vaikų „Metų knygos rinkimams 2016“ skirti skaitymai, kuriuose dalyvavo Garliavos Jonučių progimnazijos 3 klasės mokiniai su mokytoja Daiva Narvidiene. Pasiskirstę vaidmenimis ir naudodamiesi elektroninėmis skaityklėmis moksleiviai skaitė ištraukas iš „Metų knygos rinkimuose“ knygų penketuke vaikams rekomenduojamos Aido Jurašiaus knygos - „Akmenukų pasakos“. Po skaitymų vaikai balsavo už labiausiai patinkančią knygelę. Antroje užsėmimo dalyje padedami vyr. bibliotekininkės Ž. Kazakevičienės mokėsi kurti nuotraukų koliažus.

„Knyga gali padaryti gražesnį, jeigu ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę“ (V. Sorajanas). Tad gerais darbais prisidėkime prie kito žmogaus gražesnio gyvenimo kūrimo, dovanokime knygas tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Lai artėjančios šventės būna kupinos nuoširdumo, gėrio ir meilės.

Vyr. bibliotekininkė Ž. Kazakevičienė
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka