Naujienos

Knygų Kalėdos“ keliauja po Kauno rajono bibliotekas

„Knygų Kalėdos“ Vandžiogalos bibliotekoje

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau šeštą kartą keliauja per Lietuvą, kviesdama skaityti ir dovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekoms. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir trisdešimt jos padalinių.

Gruodžio 20 dieną Vandžiogalos bibliotekoje lankėsi labdaros ir paramos fondo įkūrėja Aurelija Makūnienė. Viešnia atvežė seimo narės Ramintos Popovienės dovanotas knygas, skirtas akcijai ,,Knygų Kalėdos“. Seimo narės R. Popovienės dovanotomis knygomis papildyti fondai džiugins skaitytojus jau kitais metais. O mes skaitytojų vardu dėkojame Aurelijai Makūnienei už parodytą dėmesį Vandžiogalos bibliotekai.

Į kvietimą dalyvauti akcijoje, pasidalinti savo gerumu ir padovanoti knygų tiems, kuriems jų labiausiai reikia atsiliepė ir Vilkijos miestelio bibliotekos skaitytojos: Aušra Paulauskienė ir Atlanta Matušaitytė. Itin daug skaitančios bibliotekos lankytojos pasidžiaugė, kad beveik visas jas dominančias naujausias knygas jos gali rasti mūsų bibliotekoje, todėl sužinoję apie šią akciją būtinai norėjo prie jos prisidėti. Šį kartą į biblioteką mūsų ištikimos skaitytojos atvyko nešinos ne iš bibliotekos pasiskolintomis knygomis, o naujomis grožinės literatūros ir spalvingomis iliustracijomis puoštomis knygomis vaikams, kurias pačios dovanoja kitiems skaitytojams. Dėkojame visiems aktyviai dalyvaujantiems šioje akcijoje. Tegul knygų šiluma sušildo!

Vandžiogalos  bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė
Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkės 
Z. Ruzgienė ir J. Bačėnienė