Pradinis Naujienos Ežerėlio bibliotekoje - Metų knygos rinkimai, Linksmakalnyje - kūrybinės dirbtuvėlės

Ežerėlio bibliotekoje - Metų knygos rinkimai, Linksmakalnyje - kūrybinės dirbtuvėlės

Metų knygos rinkimai Ežerėlio bibliotekoje
Metų knygos rinkimai Ežerėlio bibliotekoje

Žvarboką penktadienio popietę moksleiviai skubėjo į Ežerėlio biblioteką, kurioje vyko Jurgos Baltrukonytės knygos „Filmukai“ skaitymai.

Užsiėmime dalyvavę Ežerėlio pagrindinės mokyklos trečios klasės moksleiviai skaitė ištraukas iš J. Baltrukonytės knygos „Filmukai“, talpinančios penkis kūrinėlius apie meilę, pavydą ir draugystę. Užsiėmime dalyvavę moksleiviai įdėmiai klausėsi istorijos apie dryžuotąją kiškiukę, sprendė užduotis ir diskutavo. Labiausiai vaikams patiko pasipuošus kiškių ausytėmis ir pasiskirsčius vaidmenimis vaidinti skaitytos istorijos epizodą. Po skaitymų ir vaidinimų popietės dalyvius kvietėme balsuoti už labiausiai jiems patikusią Metų knygos vaikams rinkimų akcijoje dalyvaujančią knygą.

Metų knygos rinkimai kasmet vyksta visose Kauno rajono bibliotekose, tačiau gruodžio 9 dienos popietę į Linksmakalnio biblioteką susirinkę moksleiviai šį kartą skaitė ne knygas, o dalyvavo kalėdinėse kūrybinėse dirbtuvėlėse! Pirmų - ketvirtų klasių mokinukai nekantriai laukė bibliotekininkės, kuri nešina pušies ir eglės šakomis, įvairiais blizgučiais ir kitomis dekoracijomis drauge su vaikais ėmėsi ypatingai malonios ir kūrybinės veiklos - gamino kalėdinius vainikus. Vaikai pasirinktinai mokėsi daryti įvairius vainikus: vieni - pakabinamus ant durų, kiti - pastatomus ant stalo. Savo išradingumu ir kūrybingumu nustebino ne tik užsiėmime dalyvavę mergaitės, bet ir berniukai! Vaikams šis užsiėmimas labai patiko, tad šį penktadienį vėl visus bibliotekos lankytojus pakviesime į kūrybines dirbtuvėles, kurių metu lipdydami iš sūrios tešlos kursime papuošimus ir dekoracijas namams.