Naujienos

Gražios iniciatyvos Babtų miestelio bibliotekoje

Gražios iniciatyvos Babtų miestelio bibliotekoje

Babtų biblioteka paskutinįjį šių metų mėnesį pasitinka šventinėmis nuotaikomis ir su daugybe renginių! Ankstų gruodžio 6 d. rytmetį į biblioteką atvykę lankytojai stebėjo tiesioginę internetinę transliaciją iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, kurią vedė puikus aktorius, humoristas Vidas Mackevičius.

Studijos pašnekovai transliacijos metu kalbėjo itin aktualia kiekvienam iš mūsų tema: „Būk protingas, nepermokėk už vaistus“. Skaitytojus linksmai nuteikė transliacijos filmukas, po kurio tarp susirinkusiųjų dalyvių išsivystė diskusija. Kalbėjome apie sveiką gyvenseną, mitybos įpročius, juk sveikai matindamiesi ir sportuodami galime padėti sau labiau nei naudodami vaistus. O tiems, kam vaistų naudojimas yra būtinas, vertėtų labai pagalvoti kokius vaistus, kur ir už kiek pirkti. Transliaciją stebėję bibliotekos lankytojai studijos svečiams uždavė ir juos dominančių klausimų. Tarp aktyviai laidoje dalyvavusių ir studijos pašnekovams uždavusių klausimus dalyvių labiausiai pasisekė Babtų bibliotekos skaitytojui. Originaliausią klausimą pateikęs transliacijos dalyvis laimėjo organizatorių prizą - puodelį skaniai vaistažolių arbatai gerti.

Džiaugiamės bibliotekos lankytojų aktyvumu, kurie noriai dalyvauja ir akcijoje „Knygų Kalėdos“ bei Lietuvos bibliotekininkų draugijos iniciatyvoje „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą“. Šventiškai ir spalvingai pasipuošę bibliotekos patalpas laukiame nepriklausomos rašytojų sąjungos nario, rašytojo, keramiko V. Bespalovo apsilankymo bei kvapniųjų žvakių gamybos edukacijos. Šį mėnesį bibliotekoje veikia ir fotografijos miniatiūrų parodėlė, tad visus kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir apžiūrėti šiuos nuostabius kūrinius.

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Danguolė Barkauskienė