Naujienos

Bibliotekoje vykstančiuose neformalaus ugdymo užsiėmimuose moksleiviai tobulina darbo su naujomis informacinėmis technologijomis įgūdžius

„Vaizdo technologijų“ užsiėmimų dalyvių filmų pristatymas

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lapkričio 18 d. filmų kūrėjai, kurie įgyvendinant projektą „ Atrask save informacinių technologijų (IT) pasaulyje“ keturis mėnesius gilinosi į kino subtilybes pristatė Garliavos bendruomenei savo sukurtus trumpametražius filmukus.

Susirinkusieji turėjo galimybę išvysti jaunųjų kino kūrėjų 6 mėgėjiškus trumpametražius kino filmukus, kuriuos vertino kompetentinga dėstytojų komisija ir susirinkusi bendruomenė. Filmukų kūrėjai buvo itin originalūs, tad 5 minučių trukmės filmukuose buvo galima justi jaunatvišką optimizmą ir moksleiviams aktualias temas. Pirmąją prizinę vietą iškovojo ir žiūrovų bei komisijos simpatijas pelnė keturių moksleivių: V. Karčiauskaitės, G. Indilaitės ir S. Kopūstaitės pristatytas filmukas - „Sėkmės istorija: Valentinas Padriezas“. Filme per vieno konkretaus žmogaus - mokyklos direktoriaus sėkmės istoriją atskleidžiama mokyklos misija, nuostatos ir vertybės. Antroji prizinė vieta atiteko filmuko „Ateik ir pažink savo biblioteką!“ kūrėjams, kurie kartu su dėstytojais ėmėsi itin ambicingo tikslo - kūrė filmuką apie mūsų biblioteką. Visi mokymuose dalyvavę filmukų kūrėjai ne tik įgijo teorinių ir praktinių žinių, bet ir turėjo galimybę išbandyti šią naują veiklos sritį - filmų kūrimą. Tiesa, kai kurie iš moksleivių prasitarė, kad filmukų kūrimas nors ir sudėtinga, bet jiems labai įdomi veikla veikla, todėl norėtų ir savo ateitį susieti su kinu.

R. Vasauskaitė 
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka