Pradinis Naujienos Programavimo valanda Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose

Programavimo valanda Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose

Programavimo valanda Tavo miesto bibliotekoje
Programavimo valanda Tavo miesto bibliotekoje

2016 m. gruodžio 10 d. 11.00 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Ežerėlio, Lapių, Piliuonos bei Zapyškio bibliotekose vyks pasaulinės iniciatyvos „Hour of code“ renginys, kurio metu išbandysime smagias ir vis tobulėjančias programavimo užduotis!

Programavimo valanda - amerikiečių organizacijos „Code.org“ jau ketvirtus metus iš eilės organizuojama iniciatyva, kurios metu vaikai iš viso pasaulio įvairiausiais formatais jungiasi ir išbando kūrybingas programavimo užduotis.

Pamoka bus transliuojama internetu tiesiogiai. Jos metu moksleiviai iš visos Lietuvos matys ir praktiškai bandys sukurti savo pirmąsias programėles bei žaidimus. Užduotys, kurias kuria technologijų ir animacijos milžinai tokie kaip Pixar, Disney, Google, Microsoft, Minecraft ir kt. yra itin žaismingos ir skirtos įvairaus amžiaus bei pasiruošimo vaikams. 

Kviečiame visus 6-14 metų vaikus prisijungti prie pasaulinės iniciatyvos „Hour of code“ ir su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio bibliotekoje švęsti technologijų tobulėjimą! 

Būtina išankstinė dalyvių registracija tel. (8-37) 549120 arba el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Įranga (nešiojamais  ir planšetiniais kompiuteriais) rūpinasi patys dalyviai.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą „Hour of code" rasite čia

Renginys - nemokamas. Užsiėmimo trukmė - 1 valanda.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka vyr. bibliotekininkė
Regina Vasauskaitė