Pradinis Naujienos Babtų ir Lapių bibliotekose Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos paskaitos gyventojams

Babtų ir Lapių bibliotekose Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos paskaitos gyventojams

Lapių  bibliotekoje Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos paskaitos gyventojams
Lapių bibliotekoje Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos paskaitos gyventojams

Lapkričio 29 d. Lapių bibliotekoje lankėsi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos atstovė A. Maciūtė. Lektorė susirinkusiems Lapių gyventojams vedė paskaitą tema: „Neteisminis vartojimo ir komercinių ginčų nagrinėjimas valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje“.

Pristatydama Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos veiklą A. Maciūtė užsiėmimo dalyviams pasakojo apie šios komisijos nagrinėjamus šilumos, elektros, dujų bei geriamo vandens tiekimo ginčus. Taip pat Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos atstovė A. Maciūtė akcentavo, kad gyventojams aktualūs šiandienos klausimai šios komisijos dėka sprendžiami operatyviai ir neteisminiu keliu.

Babtų bibliotekoje Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos tiesioginę internetinę transliaciją iš Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mini studijos tema - „Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pataria: Šilumos paskirstymas daugiabučiuose namuose - ką vertėtų žinoti“ stebėję senjorai sužinojo apie Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos veiklas, vartotojų informavimo bei švietimo iniciatyvas ir priemones. Kaip ir kiekvienais metais  įsibėgėjus šildymo sezonui vartotojams šia tema kyla daug klausimų,  todėl antroji transliacijos dalis buvo skirta šilumos paskirstymo daugiabučiuose namuose ypatumams aptarti.

Tiesa, bibliotekose tiesiogines internetines transliacijas iš Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mini studijos stebintys gyventojai gali pateikti transliacijos dalyviams klausimus ir net laimėti prizus. Aktyvumu pasižymėjo Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danguolė Barkauskienė, kuri transliacijos „Apie tautiškumo ir pilietiškumo santykį Lietuvoje“ metu uždavusi studijos pašnekovams originaliausią ir įdomiausią klausimą laimėjo steigėjų prizą.