Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje žurnalistės D. Kutraitės naujos knygos „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“ pristatymas

Viešojoje bibliotekoje žurnalistės D. Kutraitės naujos knygos „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“ pristatymas

Viešojoje bibliotekoje D. Kutraitės knygos „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“ pristatymas
Viešojoje bibliotekoje D. Kutraitės knygos „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“ pristatymas

Lapkričio 29 d. vakarą Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje viešėjusi žurnalistė, visuomenės veikėja, dėstytoja Dalia Kutraitė - Giedraitienė garliaviškiams pristatė savo naują knygą „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“.

Susitikimo metu knygos autorė kalbėdama apie save buvo itin atvira ir nuoširdi. Susirinkusiems Dalia pasakojo apie savo darbines veiklas ir apie tai, kad per gyvenimą jai teko net keletą kartų keisti profesijas - nuo žurnalistės iki politikos ir komunikacijos dėstytojos.

Lietuvai atgavus nepriklausomybę Dalia Kutraitė pradėjo vesti autorines pokalbių laidas. Viena iš jų buvo „Dalia Kutraitė kalbina...“. Būtent šios laidos pagrindu ir parašyta ši naujoji D. Kutraitės knyga. Knygą „Dalia Kutraitė kalbina. Žvaigždžių karai tęsiasi“ sudaro trisdešimt trys pokalbiai su iškiliais pirmojo Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečio menininkais, gydytojais, dvasininkais ir politikais. Kaip teigia knygos autorė: „Knygoje gausu gyvenimiškų įžvalgų ir net aforizmų, kuriuos norėsis įsiminti ar net pasibraukti“. Ir lyg nuspėdama mūsų mintis žurnalistė priduria: „Bet verčiau braukykime knygas, kad vėliau nereikėtų braukyti gyvenimo!“.

Po atviro ir nuoširdaus knygos pristatymo prie autorės nusidriekė ilga laukiančiųjų eilė, norinčių įsigyti knygą su autorės palinkėjimu.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. specialistė
Elvyra Matveičikienė