Naujienos

Literatūriniai skaitymai Raudondvario bibliotekoje

Literatūriniai skaitymai Raudondvario bibliotekoje

Lapkričio pabaiga Raudondvario bibliotekoje tapo įsimintina literatūriniais renginiais. Lapkričio 22 d. bibliotekoje vyko literatūriniai skaitymai, skirti vienai žymiausių XX a. pab. – XXI a. pr. Lietuvos rašytojų Jurgai Ivanauskaitei paminėti.

Rašytojai šiemet būtų sukakę 55-eri. Bibliotekoje eksponuojamą parodą „J. Ivanauskaitei 55-eri“ aplankė ir rašytojos kūrybos skaitymuose aktyviai dalyvavo Raudondvario gimnazijos septintos klasės moksleiviai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Albinos Šidlauskienės. Mokinių aktyvumas ir pasirengimas skaitymams maloniai nudžiugino! Įdėmiai išklausę mokytojos A. Šidlauskienės pasakojimo apie rašytojos asmenybę ir vyr. bibliotekininkės V. Žiūkienės pristatymo apie J. Ivanauskaitės kūrybą, moksleiviai deklamavo visiems gerai žinomus Jurgos Ivanauskaitės eilėraščius ir skaitė prozos ištraukas.

Lapkričio 23 d. bibliotekoje apsilankę Raudondvario gimnazijos maironiečiai su vadove, lietuvių kalbos mokytoja Zita Orantiene pristatė Kauno rajono Raudondvario gimnazijos gabių mokinių paramos fondo „Bitės“ lėšomis šias metais išleistą savo kūrybos knygą „Detektyvai“. Jaunieji kūrėjai skaitė detektyvines istorijas, dalijosi mintimis apie netikėtų siužetų vingius, išsakė nuomonę apie pirmuosius savo ir draugų kūrybinius bandymus. Šią intriguojančių pasakojimų kupiną knygą „Detektyvai“ kartu su 2013 m. Raudondvario gimnazijoje išleista knyga „Mokslo „Bitės“ maironiečiai padovanojo Raudondvario bibliotekai. Nuoširdžiai ačiū aktyviems, kūrybingiems Raudondvario gimnazijos moksleiviams ir juos ugdantiems mokytojams už prasmingus ir šiltus literatūrinius susitikimus.

Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vanda Žiūkienė