Pradinis Naujienos Vilkijos bibliotekoje susitikimas su aktoriumi Eimučiu Kvosčiausku

Vilkijos bibliotekoje susitikimas su aktoriumi Eimučiu Kvosčiausku

 Vilkijos bibliotekoje susitikimas su aktoriumi Eimučiu Kvosčiausku                Aktorius Eimutis Kvoščiaukas Vilkijos bibliotekoje                                   Aktorius Eimutis Kvoščiaukas Vilk
Vilkijos bibliotekoje susitikimas su aktoriumi Eimučiu Kvosčiausku

Baigiantis 2016-iesiems Bibliotekų metams, kurių šūkis „Stiprios bibliotekos - stipri visuomenė", buvo siekiama sutelkti dėmesį į bibliotekas ir pabrėžti jų svarbą šalies gyvenime ir vystymesi.

Spalio 28 d. Vilkijos bibliotekoje viešėjęs aktorius Eimutis Kvosčiauskas su Vilkijos bendruomene dalinosi prisiminimais apie vaikystę, kuri prabėgo gražiose Vilkijos miestelio apylinkėse. Kalbėdamas apie save ir sprendimą rinktis aktoriaus profesiją Eimutis atviravo, jog tiems, kurie galvoja apie sceną, reikia „atmesti visą scenos „žvaigždžių“ spindesį ir žinoti, jog scena - visų pirma reikalauja didelės disciplinos, susikaupimo ir milžiniškų pastangų bei daug darbo. Žymus lietuvių aktorius, sukūręs daugiau nei 15 vaidmenų teatre, vaidino Vokietijoje ir Anglijoje statytuose filmuose bei serialuose, susirinkusiems pasakojo apie įsimintiniausius savo vaidmenis ir būsimus projektus. Buvo iš tiesų labai gera ir malonu klausytis E. Kvosčiausko nuoširdžių pasakojimų. Susitikimo pabaigoje aktorius bibliotekai dovanojo knygų ir pažadėjo dar ne kartą susitikti su Vilkijos bendruomene, kadangi Eimutis Kvosčiauskas tapo mūsų bibliotekos savanoriu - globėju.

Vilkijos bibliotekos
vyr. bibliotekininkė Zita Ruzgienė