Pradinis Naujienos Praktiniai užsiėmimai Piliuonos bibliotekoje

Praktiniai užsiėmimai Piliuonos bibliotekoje

Užsiėmimas su planšetiniu kompiuteriu.
Užsiėmimas su planšetiniu kompiuteriu.

Piliuonos bibliotekoje vykdant projektą  „Atrask save informaacinių technologijų (IT) pasaulyje “ ketvirtadieniais  ir antradieniais moksleiviai aktyviai renkasi į bibliotekoje vykstančius lego robotikos ir darbo su planšetiniais kompiuteriais užsiėmimus.

Šiomis savaitės dienomis moksleiviai mokosi programuoti ir mažesnieji vis nustebina sukonsttuotu nauju robotuku. Tuo tarpu labiau meniškos prigimties ir kūrybinių idėjų kupini mokseiviai dalyvaudami "Darbo su planšetiniais kompiuteriais" užsiėmimuose mokosi dirbti su planšetiniuose kompiuteriuose esančiomis programėlėmis. Tiesa, padedami bibliotekos darbutojos jaunieji technologijų mėgėjai jau įvaldė ir filmukų kūrimo, muzikos ir piešimo programėles. Vaikams tai sekasi puikiai, jie labai greitai įsisavina naujas žinias, todėl džiaugiasi užsiėmimuose išmokę kaskart vis kažką naujo ir įdomaus.

Šeštadieniai Piliuonos ibliotekoje skirti meno terapijai – EBRU menui. Vaikai, jaunimas ir suaugusieji pamėgo šia terapiją. Liedami dažus ant EBRU vandens išreiškia savo emocijas, leidžia laiką ramioje aplinkoje tarp bendraminčių.

Piliuonos padalinio vyr. bibliotekininkė
M.Naunčikienė