EBRU meno terapija Eigirgalos bibliotekoje

Rudenėjantis klevas

Kai vis vėsiau ir mažiau norisi laiką leisti lauke, šiltoje ir jaukioje Eigirgalos bibliotekoje vyksta tapybos ant vandens (EBRU meno) mokymai moksleiviams. Į biblioteką susirinko nemažas būrelis vaikų, norinčių išmokti šios meno rūšies.

Mokymų dalyviams suteikiamos visos reikalingos darbo priemonės ir įrankiai, tad užsiėmimo tikslas – išmokti atlikimo technikos, kad piešinys gautųsi toks, kokio tikiesi. Po kruopštaus ir kūrybiško darbo kiekvienas moksleivis džiaugėsi gautais rezultatais - margaspalviai piešiniai paliudijo, kad mokymai buvo sėkmingi, o mokiniai – dėmesingi ir labai kūrybingi. Vaikai patikino, kad tapybos ant vandens užsiėmimai - tai visiškai nauja patirtis ir be jokios abejonės ši veikla jiems labai patiko. O bibliotekos darbuotoja pasidžiaugė, kad moksleivių tapyti nuostabūs piešiniai papuoš ne tik bibliotekos, bet ir dalyvavusių mokymuose vaikų namus.

Eigirgalos bibliotekos
vyr. bibliotekininkė D.Venslovienė