Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje „TEDxVilniusED“ konferencijos tiesioginė transliacija

Viešojoje bibliotekoje „TEDxVilniusED“ konferencijos tiesioginė transliacija

„TEDxVilniusED“ konferencijos tiesioginė transliacija
„TEDxVilniusED“ konferencijos tiesioginė transliacija

2016 m. sausio 28 dieną, šeštadienį, 9:30 val. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų centre vyks „TEDxVilniusED“ konferencijos tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos.

„Intelligence Having Fun“ – kai protas žaidžia. Tokiu šūkiu sausio 28 d. intelektualią publiką pasitiks konferencija „TEDxVilniusED“, kuri rengiama pagal pasaulyje garsių TED konferencijų formatą. Joje profesionalai dalinsis idėjomis, kaip išlaisvinti proto kūrybingumą bei sieks iš naujo apibrėžti edukacijos sąvoką.

„TEDxVilniusED“ skirtas švietimui plačiąja prasme. Jo metu ieškoma, bandoma ir pritaikomos naujos mokymosi formos, diskutuojama apie svarbiausias inovacijas švietimo srityje ir - be abejo - išbandoma.

Renginį sudarys praktinės dirbtuvės vaikams ir įdomūs pranešimai tėvams, mokytojams ir švietimo entuziastams. Dirbtuves ves ir pranešimus skaitys inovatoriai, mokslininkai, švietėjai bei įvairių sričių praktikai. Renginio metu bus lavinamas mąstymas, praktiniai gebėjimus, sujungiant teoriją su praktika, technologijas ir meną, sėkmę ir nesėkmę, žinojimą ir nežinojimą, nepamirštant žaidimo – neišvengiamo ateities mokinimosi komponento.

Daugiau informacijos apie renginį: Facebooke: https://www.facebook.com/events/1709912499330204/ ir renginio svetainėje: TEDxVilniusED