Pradinis Naujienos Naujiena - elektroninės knygos bibliotekoje ir į namus!

Naujiena - elektroninės knygos bibliotekoje ir į namus!

Skaitmeninė „Vyturio“ leidyklos biblioteka

NEMOKAMA PRIEIGA PRIE SKAITMENINĖS „VYTURIO“ BIBLIOTEKOS

Nuo 2018 m. Viešosios bibliotekos lankytojus kviečiame skaityti programinę ir klasikinę literatūrą ne tik bibliotekoje, bet ir namuose!

Elektroninė „Vyturio“ biblioteka, kurioje yra daugiau nei 400 elektroninių programinių mokyklinių ir klasikinės literatūros knygų, atrinktų ir suskirstytų į atskiras kategorijas pagal amžių, temas ir vertybes, šiais metais pasipildė į Lietuvos šimtmečio knygų sąrašą „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ įtrauktomis knygomis vaikams ir jaunimui.

Bibliotekos lankytojai, norintys skaityti skaitmenines „Vyturio“ bibliotekos knygas, svetainėje www.vyturys.lt turi susikurti asmeninę paskyrą ir naudodamiesi bibliotekos darbuotojų pateiktais prisijungimo kodais, gali nemokamai skaityti pateikiamus kūrinius per asmeninius įrenginius (mobiliuosius telefonus, planšetinius, nešiojamus ir stacionarius kompiuterius) bibliotekoje ir namuose.

Gražių skaitymo akimirkų su „Vyturio“ knygomis!