Pradinis Naujienos

regular 1

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Emocinį raštingumą ugdanti paroda

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vaikų centre, šiuo metu eksponuojama Garliavos lopšelio-darželio ,,Eglutė“ auklėtinių darbelių ir piešinių paroda „Jausmų pasaulis“.

Skaityti

Susitikimas su Andriumi Užkalniu bibliotekoje: intriguojanti diskusija!

Liepos 4 d. 17:30 val. kviečiame Jus į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką susipažinti su žurnalistu, knygų autoriumi Andriumi Užkalniu. O galbūt jau esate pažįstami su autoriumi arba / ir jo tekstais? Tuomet raginame nedvejoti ir ateiti į biblioteką padiskutuoti. Susitikimo tema – „Pirmasis laisvės dešimtmetis Lietuvoje ir Kaune: prisiminimai prieš dabartį“. Tokią diskusijos temą įkvėpė naujausia A. Užkalnio knyga „Trečioji evangelija“. Dabar – Jūsų proga užduoti A. Užkalniui visus Jums rūpimus klausimus! O geros progos dažnai nesikartoja.

Skaityti

Gyvūnų gerovės metams – edukacija „Gyvūnai vitražų žaisme“

Pirmadienio rytmetį Rokų bibliotekoje netilo vaikų šurmulys, juokas. Bibliotekininkė susirinkusiesiems priminė, kad 2022-ieji paskelbti Gyvūnų gerovės metais. Tai mums visiems byloja, jog turime mylėti ir saugoti ne tik savo augintinius, bet ir laukinius gyvūnus. Svarbus kiekvienas gyvūnas, kad ir kur jis gyvena, – vandenyje ar sausumoje, namuose ar zoologijos sode.