Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

Nauji leidiniai

2019 m. liepos mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ (toliau – KEKS 2022) bibliotekoje

Antradienio popietę Projekto „Kaunas 2022 – Europos kultūros sostinė“ režisierė Saulė Norkutė ir dizainerė Dovilė Gaižauskienė Vilkijos bibliotekoje su Nemuno krašto vaikais per bibliotekos prizmę bandė atrasti kažką tokio, susijusio su Vilkijos miesto istorija.

Skaityti

Zapyškio jungtinėje bibliotekoje – veikia fotomenininko Antano Sutkaus darbų paroda

Birželio 27 d. fotomenininkui Antanui Sutkui suėjo 80 metų! Gimė 1939 m. birželio 27 d. Kluoniškiuose, Zapyškio seniūnijoje, mokėsi Ežerėlio vidurinėje mokykloje, – fotomenininkas, Lietuvos fotografijos meno draugijos iniciatorius ir ilgametis vadovas.

Nuotykinės lenktynės – Zapyškio bibliotekoje

Kokia vasara bibliotekoje be „Expedicija“ organizuojamų lenktynių?! Taip ir šį kartą „Expedicija“ organizuotose nuotykinių lenktynių dalyviai atlikdami edukacines užduotis, kur viena iš užduočių vyko Zapyškio bibliotekoje. Vienam iš komandos dalyvių burtų keliu pasirenkant knygelę reikėjo atrasti joje pažymėtą eilėraštį, kurį beskaitant kiti komandos dalyviai turėjo improvizuoti ir suvaidinti girdimą tekstą.

Skaityti

Zapyškio jungtinės bibliotekos lankytojai džiaugiasi atnaujinta viešosios prieigos kompiuteriais ir interneto infrastruktūra

Pagal Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektą „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje infrastruktūroje“ Zapyškio jungtinėje bibliotekoje atnaujinta viešosios prieigos kompiuteriai ir interneto infrastruktūra.
Visų vartotojų vardu tariame didelį AČIŪ Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai.

Skaityti

Šiaurietiškų ėjimo lazdų skolinimasis - nemokamai

Lazdos skolinamos Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliava), Suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo skyriuje, darbo metu: pirmadieniais - penktadieniais nuo 10 val. iki 19 val., šeštadieniais - nuo 10 val. iki 16 val.
Telefonas pasiteiravimui: (8 37) 551794.
Paslauga - NEMOKAMA.

Kompiuteriniai kursai Lapių bibliotekoje

Šią vasarą Lapių biblioteka atvėrė duris Moters užimtumo centrui. Jau antras mėnuo vyksta jų organizuojami kompiuteriniai kursai nedirbantiems Lapių apylinkės gyventojams. Dėstytoja Monika Čepienė kantriai aiškina kompiuterinio raštingumo kursą suaugusiems žmonėms, norintiems tobulėti. Darbas nenueina veltui, vyrai žada ateiti ir rugpjūčio mėnesį.