Pradinis Naujienos

Darom iki galo!

plakatas 500x500

Skaityti

Pasitinkant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną 2021 m.

Plakatas small

Skaityti

2021 m. dailyraščio konkursas „Lietuva, Tėvyne mūsų!”

naujas dailyrastis 500 307

Nuotolinės edukacijos

regular nuotolines edukacijos3a

Phyton programavimo pradmenys

Kaip susirasti darbą?

love job

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Kulautuvos biblioteka kviečia

Kulautuvos biblioteka Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga, kviečia į virtualią tautodailininkės Irmos Pažimeckienės tapybos darbų parodą. Irma Pažimeckienė – inžinierė, floristė, tapytoja, kuriai 2020 m. buvo suteiktas Lietuvos tautodailininkės vardas. 1980 m. baigė Panevėžio dailės mokyklą, o tapyti pradėjo prieš ketverius metus.