Pradinis Naujienos

Viešosios bibliotekos lankytojų dėmesiui!

Skelbimas3

Kauno rajono gyventojų apklausa

krs apklausa

Nuotolinės edukacijos

regular regular nuotolines edukacijos3b

Phyton programavimo pradmenys

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti

Surask takelį į knygų šalį

Birželio 18-osios rytą, vaikų vasaros stovyklos ,,Einu vaivorykštės taku“ dalyviai, bibliotekininkės kvietimu rinkosi į edukacinę valandėlę ,,Surask takelį į knygų šalį“. Užsiėmimas vyko trimis srautais: mokyt. Irina, mokyt. Diana ir mokyt. Greta. Pasiskirstę į raudonųjų ir mėlynųjų komandas, dalyviams buvo išdalintos 8 užuominos: apie knygas, seniūnijos parke esančius objektus, kurių pagalba turėjo surasti takelį į biblioteką, kurioje buvo paslėptas LOBIS. Suradę lobį, vaikai dalinosi įspūdžiais, juokingais nutikimais, kol rado tą takelį į knygų šalį.

Multinuotykinių lenktynių dalyviai Ežerėlio bibliotekoje

Birželio 18 d. Ežerėlio bibliotekoje pasitikome multinuotykinių lenktynių, organizuojamų UAB "Expedicija", dalyvius - net 9 komandas. Bibliotekoje lenktyniautojai turėjo atlikti užduotį - susipažinti su bibliotekininke ir, vienam komandos nariui raiškiai skaitant padavimą apie Ežerėlį, suvaidinti girdimą tekstą. Varžybų dalyviai buvo kūrybingi, improvizavo ir sėkmingai atliko paskirtą užduotį.

Pramogauk Zapyškio bibliotekoje

Birželio 15 d., Zapyškio bibliotekos kiemelyje, vaikai turėjo galimybę susipažinti su komiksais, jų istorija, pagrindiniais kūrimo principais. Pasitelkę savo fantaziją ir kūrybiškumą, patys kūrė savo personažą (super herojų), pasakojantį istoriją komiksų kalba.

Skaityti

Vilkijos neįgaliųjų sąjungos nariai džiaugiasi perrinkta pirmininke

Birželio 15d. Vilkijos neįgaliųjų sąjungoje būriavosi sąjungos nariai . Jų veiduose galėjai pastebėti nerimą ir jaudulį. Ši diena, jiems buvo labai svarbi, kadangi vyko pirmininko rinkimai. Vilkijos Pirminės Sveikatos Priežiūros Centro salėje vyko metinis ataskaitinis, rinkiminis susirinkimas. Į susirinkimą buvo pakviesti Vilkijos miesto seniūnas Kazys Bačėnas, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas ir Vilkijos bibliotekos bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė.

Knygos „Namas prie upės“ pristatymas

Išgirdę apie kraštietės Gražinos Semiochinienės išleistą knygą „Namas prie upės“, bibliotekininkės pakvietė ją pristatyti. Džiaugiamės, kad autorė atrado laiko antradienio popietę Vilkijoje, Nemuno atodangoje pristatyti savo knygą gausiam bibliotekos skaitytojų būriui.