Pradinis Naujienos

Nauji leidiniai bibliotekoje

2019 m. rugsėjo mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos fondas papildytas naujais leidiniais.
Visas naujai gautų knygų sąrašas pateikiamas bibliotekos kompiuteriniame kataloge adresu: http://bit.ly/2lNwlJb, skyriuje „Nauji dokumentai“. Atlikdami leidinio paiešką bibliotekos elektroniniame kataloge sužinosite, kuriame artimiausiame bibliotekos padalinyje galite pasiskolinti, užsisakyti ar rezervuoti leidinį.

Skaityti

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pradėtas įgyvendinti ES finansuojamas projektas

2018 m. rugsėjo 25 d. pasirašius sutartį tarp Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Europos socialinio fondo agentūros, Garliavos mieste pradėtas įgyvendinti projektas „Kai idėjos virsta realybe: Garliavos miesto bendruomenės aktyvinimas ir stiprinimas, mažinant socialinę atskirtį“.

Skaityti

Kauno raj. sav. viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas "Prisijungusi Lietuva"

Skaitmeninio raštingumo kursai Karmėlavoje

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projektas „Prisijungusi Lietuva“ realizuojamas visoje Lietuvoje ir yra nukreiptas į gausią gyventojų tikslinę grupę – apie 500 tūkst. asmenų, kurie vis dar nesinaudoja internetu arba kurių skaitmeniniai įgūdžiai yra nepakankami.

Susitikimas su L. Milčiumi Liučiūnų bibliotekoje

Susitikimo metu buvo pristatyta naujausia ir pati įspūdingiausia knyga – fotoalbumas „Prie Nemuno, Neries, Nevėžio“. Gerb. Leonas Milčius įdomiai papasakojo apie savo gyvenimą, kūrybą. Tai jau penktoji autoriaus eilėraščių knyga. Ši knyga dar įdomi tuo, kad ją puošia paties Leono Milčiaus darytos fotografijos, atskleidžiančios Kauno rajono ir visos Lietuvos gamtos, miestų bei miestelių grožį.

Skaityti

„Skaitymo iššūkis“ baigėsi. Iki kitos vasaros!

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos 30 padalinių dalyvavo Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuotame „Skaitymo iššūkyje“. Iššūkio metu lankytojai buvo kviečiami keisti pasaulį su knyga rankose, pažinti gyvenimo įvairovę, išgyventi nepatirtus jausmus. 2019 m. rezultatai pranoko visus lūkesčius.

Skaityti

Mažųjų smalsučių klubo „0+“ susitikimas Viešosios bibliotekos vaikų centre Garliavoje

Kauno rajono savivaldybės Viešojoje bibliotekoje, Garliavoje, rugsėjo 10 dieną įvyko jau 19-asis Mažųjų smalsučių klubo „0+“ susitikimas. Į šį klubą, kurio susitikimai vyksta kartą per mėnesį, renkasi įvairaus amžiaus patys mažiausieji bibliotekos lankytojai: pradedant vos pradėjusiais sėdėti mažyliais ir baigiant ūgtelėjusiais smalsučiais, kurie jau būna pasiruošę keliauti į darželį.

Skaityti

Kviečiame prisijungti prie Trečiojo amžiaus universiteto

Kviečiame prisijungti prie Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU). Kauno rajono TAU Garliavos fakultetai pradeda aštuntuosius mokslo metus ir kviečia registruotis iki rugsėjo 30 d.

BIBLIOTEKŲ DARBUOTOJŲ SEMINARAS NAUJOMS PATIRTIMS ĮGYTI

Norėdami, kad lankytojai mūsų bibliotekose atrastų kuo daugiau inovatyvių paslaugų ir užsiėmimų, o bibliotekų darbuotojai praturtėtų kultūrinėmis žiniomis, įgytų kūrybinės bei naujų technologijų įveiklinimo patirties, lankėmės Zarasų ir Rokiškio krašto kultūros įstaigose, dalyvavome edukacijose, įdomiai pristatančiose šio turtingo krašto kultūros paveldą.

Vasara Pagynės bibliotekoje

Vaikų atostogos Pagynės bibliotekoje buvo kupinos veiklų ir nuotykių: skaitėme, piešėme, kūrėme ir džiaugiamės laisvu laiku. Skaitymus pradėjome nuo vaikų labai mėgstamų „Ezopo pasakėčių“, klausėmės pasakų iš „Gulbė karaliaus pati", naudodamiesi kompiuteriais skaitėme „Mere Popins“, o skaitymus užbaigėme kūriniu „Ežiukas rūke“.