Gervienė Valerija

„Piliuonos“ studiją lankyti pradėjo 2000 m. Prieš tai lankė „Vaivorykštės“ studiją Kaune. Nuo 2001 m. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Dalyvavo bendrose su studija parodose, konkursuose ( daugiau nei 120). Surengusi apie 50 asmeninių parodų. Darbai buvo eksponuojami Suomijoje, Lenkijoje. Paveikslai radę namus privačiose kolekcijose JAV, Olandijoje, Airijoje, Rusijoje ir kitur.

Skaityti daugiau...

Draskinaitė Jolita

Tapyti pradėjo 2002 m., įstojusi į tautodailės studiją ,,Piliuona“. Nuo 2003 m. Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė. Dalyvavo rajoninėse ir respublikinėse ir konkursinėse parodose, konkursuose. 2010 m. pirmoje apžvalginėje konkursinėje parodoje Vilniuje tapo konkurso laureate.

Skaityti daugiau...

Elvyra Butkienė

Nuo 2017 m. „Piliuonos “ studijos narė. Dalyvauja parodose Lietuvoje. Taip pat su studijos nariais atstovavo Lietuvą  Tarptautiniame festivalyje "ArtNaif XI", Katowicuose, Lenkijoje.

Skaityti daugiau...

Alina Burinskaitė

Nuo 2014 m. tautodailės studijos “Piliuona” narė. Nuo 2017 m. Tautodailininkų sąjungos narė. Rengia personalines parodas, dalyvauja respublikinėse parodose Lietuvoje, Tarptautiniuose Naiviojo meno festivaliuose. Paveikslus įsigijo privatūs asmenys Izraelyje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje.

Skaityti daugiau...

Suaugusių mokymo savaitė „Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi“ pakvietė į liaudiško pamaldumo giesmių vakarą

Liaudiško pamaldumo giesmės – didelis mūsų tautos dvasinis turtas. Gaila, bet šiuo metu jos po truputį traukiasi iš gyvenimo - taip tegia ansamblio „Gegutala“ vadovė Nijolė Grivačiauskienė. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Kauno rajono savivaldybės Garliavos sporto ir kultūros centro folkloro ansamblis „Gegutala“ pakvietė garliaviečius ne tik pasiklausyti giesmių, dar kitaip vadinamų „kantičkomis“, bet ir pagiedoti kartu, prisiminti neseniai mus palikusius žmones. Renginio metu eksponuotos dokumentinės parodos poetui Robertui Keturakiui ir dailininkui Olegui Karavajevui.

Skaityti daugiau...

Balandytė Kazokienė Giedrė

Paveikslėlis1

Gimė 1984 m. Kaune. Baigusi mokslus Kauno taikomosios dailės mokykloje juos tęsė Kauno kolegijoje, Justino Vienožinskio menų fakultete, grafinio dizaino katedroje. Tautodailės menu susidomėjo gimus dukrai, 2012 metais. Parodose dalyvauja nuo 2017 metų. 2018 metais tapo Tautodailininkų sąjungos nare.

Karpiniai – tai iš širdies gelmių, iš vidinio suvokimo išplaukiantys vaizdiniai, persipynę su daina ir pateikti simbolių kalba. Kūriniuose užkoduotos istorijos ir prisiminimai. Kviečiame parodos lankytojus interpretuoti ir pajusti darbų energiją. 

  Paveikslėlis3 

 Paveikslėlis4 

Paveikslėlis5

Paveikslėlis7

Paveikslėlis6

Paveikslėlis8

Paveikslėlis9

Aldutė Marytė Sadauskienė


Paveikslėlis1

ALDUTĖ MARYTĖ SADAUSKIENĖ

Nuo 2001 m. „Piliuonos“ tautodailės studijos narė.
Nuo 2001 m. Tautodailininkų sąjungos narė.
Aktyviai dalyvauja rajoninėse, respublikinėse ir tarptautinėse parodose.
Jos darbų įsigijęs Nacionalinis muziejus Vilniuje, taip pat privatūs Lietuvos
ir užsienio šalių kolekcionieriai.

001 WEB Aldona Sadauskienė

002 WEB Aldona Sadauskienė

003 WEB Aldona Sadauskienė

004 WEB Aldona Sadauskienė

Pleneras Olego Karavajevo atminimui pagerbti

Vieną gražų vasaros savaitgalį dalyvavome plenere skirtame dailės studijos Garliavoje įkūrėjo Olego Karavajevo atminimui pagerbti. Pasiekti kitų širdis gali kai pats dirbi iš širdies…

Skaityti daugiau...