Kauno rajonas spaudoje - Krašto istorija

2021

J. Lukša-Daumantas: mudviejų laimė neįmanoma be Tėvynės laisvės / Vilma Kasperavičienė. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2021, vas. 15, p. 14–15.Apie knygoje „Laiškai mylimosioms“ sudėtus legendinio Lietuvos partizano J. Lukšos-Daumanto laiškus mylimosioms: N. Bražėnaitei ir Lietuvai. Pateikiami Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos direktoriaus V. Vitkausko pastebėjimai apie laiškus, kuriuos galima skaityti kaip gražų meilės romaną ir kurių dalis saugoma gimnazijos muziejuje.

Antenų lauke sovietmečio atminimus trina baltų dievybės / Vilma Kasperavičienė. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2021, vas. 8, p. 14.Apie Kauno rajone, Linksmakalnyje, keturių skulptūrų pastatymu užbaigtą kurti Saulės gatvės pabaigoje esantį parką, jau planuojamą antrąjį parką, ketinimą statyti ir privačius senelių namus, įkurti vaikų dienos centrą; pateikiami Linksmakalnio seniūno V. Žvirblio komentarai.

Laisvės gynėjus primins meninė instaliacija iš veidrodžių / KRD inf. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2021, saus. 11, p. 13.Apie Kauno rajone vyksiančius renginius Laivės gynėjų dienos 30-mečiui paminėti.