Pradinis Kraštotyra Straipsniai Kauno rajonas spaudoje - Bibliotekininkystė. Bibliotekos. Naujos knygos.

Kauno rajonas spaudoje - Bibliotekininkystė. Bibliotekos. Naujos knygos.

2022

Ekslibrisų konkurso laureatų paroda / KRD inf. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, bal. 11, p. 14. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir Trakų istorijos muziejus kviečia į tarptautinio ekslibrisų konkurso „Trakų pusiasalio pilis: vienaragis – kultūrinio istorinio paveldo simbolis“ laureatų parodą.

Viščiukai išsirito…bibliotekoje / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, bal. 4, p. 16. Apie Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pagynės padalinyje vykusią edukaciją vaikams „Kas atsirado pirmiau – višta ar kiaušinis“, kurios metu bibliotekoje atsirado inkubatorius, o vaikai buvo supažindinti su viščiuko vystymosi procesu.

Žmogiškosios šilumos ir inovatyvių sprendimų jungtis bibliotekoje / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, bal. 4, p. 16. Apie trisdešimtyje Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių visame Kauno rajone ukrainiečiams siūlomą platų nemokamų paslaugų spektrą.

Edukacijų lietus Vilkijos gimnazijoje / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, kovo 14, p.13. Apie Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkių edukacijas Vilkijos gimnazijos moksleiviams apie saugų naudojimąsi internetu bei švedų rašytojos A. Lindgren kūrybą.

Vaikai mokėsi, kaip saugiai elgtis internete. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, vas. 21, p. 15. Apie vasario 7–11 dienomis Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose vykusias saugesnio interneto pamokos 4–6 klasių moksleiviams.

Magiškasis Hario Poterio protmūsšis / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, vas. 7, p. 15. Apie Kauno rajono viešosios bibliotekos vaikų skyriuje vykusį protmūšį „Svečiuose pas Harį Poterį“.

Pakaunės bibliotekos – naudingos bendruomenei, dinamiškos ir daugiafunkcės / Vilma Kasperavičienė. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, vas. 7, p. 14–15. Apie šiuolaikiškas, atnaujinamas Kauno rajono bibliotekas. Pateikiami Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės I. Stančiauskienės, Užliedžių vyr. bibliotekininkės V. Stancelienės įžvalgos apie modernizuotas bibliotekas ir jų teikiamas paslaugas.

Vilkijos biblioteka – menininkų traukos centras / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, saus. 31, p. 13. Apie Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vilkijos filiale floristo M. Gvildžio kartu su „Rasos“ žurnalo redaktore R. Vaitkevičiūte surengtą edukaciją-susitikimą. Kadangi artėja Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventė, floristui Marijui kilo idėja bibliotekos lange iš žurnalų „Rasos“ pastatyti popierinį miestą, kuris pasipuoš Lietuvos vėliavomis.

Integruota pamoka bibliotekoje / KRD inf.. – Iiustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, saus. 24, p. 13. Apie Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vykusią integruotą pamoką, kurioje Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos septintokai pagilino technologijų, chemijos ir fotografijos praktines žinias.

Sukurtas pirmasis stalo žaidimas apie Kauno rajoną / KRD inf.. – Iliustr. // Kauno diena. – ISSN 1392-7639. – 2022, saus. 3, p. 15.Laimėjus dalinį Lietuvos kultūros tarybos finansavimą projektui „Biblioteka – pažinimui ir atradimams“ Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų komanda sukūrė inovatyvų, dinamišką ir nuotaikingą edukacinį stalo žaidimą su QR kodais – „Būkime keliautojais ir atradėjais“, šiuolaikiškai pristatantį 46 lankytinus Kauno rajono objektus. Pateikiami projekto vadovės V. Tamašauskienės komentarai.